تلگرام برای اندروید پوشیدنی (Telegram for Android Wear 2.0)

telegram for android wear 2.0 تلگرام برای ساعت هوشمند

باز هم پیام رسان محبوب تلگرام و نوآوری دیگر از این اپلیکیشن پیام رسان، گوگل Android Wear 2.0 را برای پلتفرم ساعت های هوشمند رسما معرفی کرد. این نسخه از اندروید ویر، از اپلیکیشن های مستقل نیز پشتیبانی می کند، بنابراین امروز تلگرام تصمیم گرفت تا Telegram for Android Wear 2.0 را ارائه دهد. قطعا این اپلیکیشن یکی از آن چیزهایی است که همیشه از یک نرم افزار ساعت هوشمند اتنظار داشتید، جمع و جور، زیبا و بسیار سریع.


با استفاده از این اپلیکیشن کوچک و قدرتمند، می توانید چت های تلگرام خود را ببینید و به سادگی به وسیله صدا، متن، ایموجی یا استیکرها به پیام هایی که برایتان می آیند پاسخ دهید. همچنین می توانید مخاطبین تلگرام خود را ببینید یا گروه بسازید آن هم به تنهایی توسط ساعت هوشمندتان.

ارسال متن، پیام صوتی و استیکر با نسخه ساعت هوشمند تلگرام
ارسال متن، پیام صوتی و استیکر با نسخه ساعت هوشمند تلگرام
مشاهده پیام ها و ایجاد گروه و دریافت اعلان به وسیله اپلیکیشن ساعت هوشمند تلگرام
مشاهده پیام ها و ایجاد گروه و دریافت اعلان به وسیله اپلیکیشن ساعت هوشمند تلگرام

اپلیکیشن ساعت هوشمند تلگرام همچنین از تم های گوناگون و در چندین رنگ متفاوت پشتیبانی می کند. به این وسیله قابلیت تغییر تم نیز در اپلیکیشن اصلی اندرویدی تلگرام نیز به زودی اضافه خواهد شد. منتظر خبرهای دیگر نیز باشید.
تلگرام برای اندروید پوشیدنی 2.0 در حال حاضر از طریق گوگل پلی در دسترس است. اگر که هم اکنون نرم افزار تلگرام را بر روی ساعت خود نصب دارید کافیست بر روی فروشگاه گوگل آن را سرچ کنید. دانلود Telegram for Android Wear 2.0

مرجع: وبلاگ تلگرام

Total
0
Shares
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست قبلی
رفع خطای وردپرس Header already sent خروجی غیرمنتظره

رفع خطای وردپرس “افزونه هنگام فعال شدن٬ X نویسه از یک خروجی غیرمنتظره تولید کرد”

پست بعدی

تماس صوتی تلگرام(Telegram Voice Calls)

پست های مرتبط