به روزرسانی کتابخانه های مرتبط با API اینستاگرام و هماهنگی با آخرین نسخه ی اینستاگرام
اتصال به سیستم هدایت کننده لینک Bio اینستاگرام(IGLINK.IR)
افزوده شدن قابلیت تنظیم قالب ارسال سفارشی و امضای چند خطی
افزوده شدن امکان انتخاب تصویر سفارشی از کتابخانه وردپرس
سازگاری با آخرین نسخه ووکامرس
سازگاری بیشتر با ویرایشگر بلاکی گوتنبرگ
بهبود فرآیند واترمارک
جلوگیری از ارسال های تکراری در تداخل با افزونه دکان و سایر فراخوانی های وردپرس
بهبود کلی سرعت و عملکرد افزونه و بهبودهای جزئی دیگر

رفع خطای ورود به حساب کاربری اینستاگرام

پردازش محلی ثابت

افزودن قابليت واترمارک تصاوير اينستاگرام به همراه تنظيمات موردنياز
افزودن حالت پردازش محلي(خداحافظي با خطاي ورود)

بهبود عملکرد افزونه در ارسال قیمت ها و تگ های محصولات متغیر ووکامرس

رونمایی از افزونه اینستاگرام خودکار

توجه: این افزونه تنها نمونه افزونه ای است که در حال حاضر با قدرت تمام ارسال موفق به اینستاگرام دارد

شايد از خودتان بپرسيد چرا وب سايت شما به افزونه ارسال پست به اينستاگرام نياز دارد؟ پاسخ در ادامه آمده است

اينستاگرام را شايد بتوان جذاب و سرگرم کننده ترين شبکه اجتماعي در ايران و جهان دانست چرا که طبق گفته محققين به کارگيري تصاوير، کاربران را بيشتر تهييج و احساسات آنان را بيش از هر چيز ديگري تحت تاثير قرار مي دهد و به همين علت است که اين روزها شاهد اين هستيم که تقريبا تمام اقشار جامعه از اينستاگرام استفاده مي کنند.

راه ديگري که مي توان به وسيله آن به ميزان محبوبيت اينستاگرام دست يافت، ميزان فعاليت کسب و کارها در آن است. صاحبان کسب و کارها خوب مي دانند کجا سرمايه گذاري و تبليغات کنند تا بازده بيشتري داشته باشند و چه جايي بهتر از اينستاگرام! انواع و اقسام شرکت ها، سايت ها، کسب و کارهاي خرد و کلان را مي توانيد فعال تر از هر کاربر ديگري ببينيد.

به دليل استفاده ها و مزاياي تجاري استفاده از شبکه اجتماعي اينستاگرام، فيسبوک(مالک اينستاگرام) قابليت هاي ويژه اي از جمله پروفايل بيزينس(Business) را بر روي حساب هاي کاربري اينستاگرام ايجاد کرده که به وسيله آن، صاحبان کسب و کارها مي توانند اطلاعات تماس خود را به شکل ويژه اي در صفحه شان به نمايش بگذارند. همچنين امکان بررسي آماري و دموگرافيک بازديد ها و نحوه تعامل کاربران با پست هايي که منتشر کرده ايد در اين پروفايل ها قابل مشاهده هستند.

لوگو افزونه اینستاگرام خودکار

چرا اینستاگرام خودکار؟

اگر شما نیز صاحب کسب و کاری هستید تقریبا از هزینه تبلیغات، اعم از پول و وقت گرانبهایتان با خبر هستید و می دانید که اگر مطلبی در وبسایت تان دارید، برای این که سئو بیشتری بگیرید و در گوگل به رتبه اول بیایید یا برای این که محصول خود را زودتر و بهتر از رقبا به مشتریانی که در صفحه اینستاگرام تان به سختی هرچه تمام تر گردآوری کرده اید نشان دهید، چقدر زحمت نیاز است؟

بگذارید بهتر بگویم، بنده به عنوان متخصص سئو و تولید کننده محتوا و محصولات نرم افزاری شخصا با دردسر جذب و حفظ کاربران و دستیابی به نرخ تبدیل مناسب همیشه دست و پنجه نرم می کنم و می دانم که اگر محتوا یا محصولی ساختم دیگر به همین سادگی ها نمی توانم فقط به گوگل تکیه کنم. کاربران دیگر در گوگل دنبال چیزی نمی گردند بلکه آن ها اغلب زمان شان را در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام می گذرانند و این محصولات و محتوا هستند که به استقبال شان می روند و در آن ها نیاز ایجاد می کنند؛ پس برای این که زحماتی که بابت تولید محتوا و محصولم کشیده ام هدر نرود باید یک کپی نیز به طور مثال در اینستاگرام از آن تولید کنم تا به خوبی دیده شوم!

حقیقتش را بخواهید تولید محتوا و محصول یک طرف و بازنشر و انعکاس آن در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام که ادیتور و امکانات درج متن کافی ندارد، یک طرف! باید به هزار زحمت گوشی ات را برداری و لینک صفحه سایت یا محصول را کپی کنی، سپس با یک نسخه عکس، متن و کلی هشتگ آماده کنی و با صرف زمان زیاد و کلی زحمت آن ها را کنار هم بچینی و در زمان ایجاد پست اینستاگرام زیر عکس کپشن کنی! که معلوم نیست اینستاگرام پدربیامرز از آخر متنی که نوشته ای را درست منتشر می کند یا همه را به هم می چسباند!

خب می توان این همه دردسر را با یک کلیک عوض کرد! باورتان نمی شود که استفاده از افزونه وردپرس اینستاگرام خودکار چقدر راحت است. دیگر لازم نیست هفت خوان رستم را برای گذاشتن پست در اینستاگرام طی کنید، تنها کاری که باید بکنید این است که تمام تمرکز خود را روی ایجاد نوشته یا محصول روی سایت تان بگذارید و در آخر، تیک ارسال به اینستاگرام را بزنید. در کسری از ثانیه یک کپی مرتب شده، دارای لینک کوتاه هوشمند و به یاد ماندنی برای بازگشت کاربران، دارای #هشتگ از برچسب هایی که روی سایت ایجاد کرده اید به همراه امضاء و تصویر شاخص یا یک تصویر مخصوص به اینستاگرام تان ارسال می شود و یک نفس راحت می کشید!


ارسال محصولات ووکامرس و دانلود دیجیتال به اینستاگرام

افزونه اینستاگرام خودکار وردپرس از پست تایپ های ووکامرس و دانلود دیجیتال پشتیبانی کرده و محصولات شما را به همراه قیمت به اینستاگرام ارسال می کند! طبق توضیحاتی که چند خط بالاتر داده شد. همه چیز برای شما فروشنده محترم آماده است تا به راحتی هم سایت تان را مدیریت کنید و هم صفحه تجاری اینستاگرام تان را و به بازده بیشتری دست یابید.

امکانات افزونه اینستاگرام خودکار برای وردپرس

واترمارک خودکار تصاویر ارسالی

آیا شما هم جزو آن دسته از وب سایت هایی هستید که دسته اول ترین مطالب را منتشر می کنند؟ با قابلیت واترمارک خودکار، از هر کپی تصویر ارسال شده تان یک بازدید کننده جدید برای سایت تان پیدا می کنید و دست کپی کنندگان را از زدن این افتخار به نام خودشان کوتاه می کنید.

امکان انتخاب ۵ روش برای درج متن

دوست دارید در پست اینستاگرام شما فقط عنوان نوشته درج شود یا متن به طور کامل ارسال شود یا چکیده نوشته یا یک متن خاص برای انتشار در اینستاگرام آماده کرده اید؟

امکان درج هشتگ به صورت خودکار

می توانید مشخص کنید که از هر نوشته تعدادی از برچسب ها به صورت هشتگ درآمده و در انتهای پست اینستاگرام به صورت خودکار جای بگیرند

درج لینک مطلب

آیا می خواهید کاربران تان به سایت شما آمده و به شما SEO بدهند تا رتبه تان در گوگل و الکسا بالا برود؟ یک کلیک کافیست تا لینک کوتاه و هوشمند مطلب تان را به پست اینستاگرام اضافه کنید.

درج تصویر دلخواه

در استفاده از افزونه اینستاگرام خودکار دست تان حسابی باز است و می توانید انتخاب کنید که آیا تصویر شاخص نوشته به اینستاگرام ارسال شود یا این که تصویری جداگانه و مناسب تری برای ارسال به اینستاگرام در نظر دارید؟ انتخاب با شماست.

درج امضای سفارشی و ثابت

به راحتی همه پست های ارسالی تان را با یک جمله خاص امضاء کنید کافیست تا یک بار امضای خود را بنویسید، افزونه اینستاگرام خودکار همه پست های اینستاگرام را از طرف شما امضا می کند و هیچ چیز یادش نمی رود.

تعیین تعداد کاراکترهای هر پیام

اگر مطالب سایت تان طولانی هستند یا این که می خواهید کاربران به سایت تان نیز سر بزنند و تشنه ی ماجرا باشند، می توانید تعداد کاراکترهای مجاز ارسالی از هر نوشته را تنظیم کنید تا هم حوصله کاربر سر نرود و پست شما را به سادگی ورق نزند و هم سایت تان بازدید بگیرد.

امکان تعریف حالت پیشفرض فعالیت افزونه

ما ارزش وقت گرانبهایتان را می دانیم و به همین دلیل امکانی را فراهم کرده ایم که به وسیله آن می توانید حالت های پیشفرض را برای نوشته ها تنظیم کنید، حتی تیک ارسال به اینستاگرام را هم مشخص کنید که در هنگام ایجاد مطلب به چه شکلی باشد و زحمت کلیک روی آن را هم دیگر نکشید!

تنظیمات مخصوص ووکامرس

می توانید در تنظیمات کلی افزونه مشخص کنید که آیا وقتی که یک محصول ووکامرس را روی سایت تان ایجاد کردید، قیمت اصلی، قیمت فروش ویژه و وضعیت موجودی آن را به اینستاگرام ارسال کند یا نه؟ واحد قیمت را چه چیز بنویسد؟! همه چیز در کنترل شماست.

تنظیمات مخصوص EDD

افزونه اینستاگرام خودکار از محصولات دیجیتالی که با EasyDigitalDownloads ساخته اید نیز پشتیبانی کرده و می تواند توضیحات و قیمت آن را به همراه واحد قیمتی سفارشی به اینستاگرام ارسال کند. حتما این تنظیمات را چک کنید تا همه چیز مطابق میل شما باشد.

 

ویژگی منحصر به فرد افزونه اینستاگرام خودکار وردپرس سادگی در راه اندازی آن است

یک محصول ایرانی ناب(#ایران_ساخت)، این افزونه به گونه ای طراحی شده است که شما را به دردسر نمی اندازد و نیازی نیست به هزار صفحه رفته تا چندین کد مختلف برای فعالیت آن انتخاب کنید. همانند آن چه همیشه به خاطر دارید، یک نام کاربری و پسورد کافیست تا افزونه کار کند! خیالتان راحت، این اطلاعات هیچ جایی به جز تنظیمات سایت خودتان ذخیره نمی شود و همه چیز امن است!

راهنمای تصویری نصب و راه اندازی به همراه محصول موجود است.

حتما دموی آنلاین محصول را ببینید!

 

یک خرید ارزان با طعم پشتیبانی منحصر به فرد

به مانند همیشه، در برابر تمامی کاربران عزیزی که از خدمات شرق وب استفاده می کنند، متعهد و در دسترس هستیم و پشتیبان تان می مانیم. برای اثبات حسن نیت و هرچه نزدیک تر بودن به شما، در پنل تنظیمات افزونه درست یک کلیک آنطرف تر روی سایت خودتان، امکان ثبت تیکت را فراهم کرده ایم تا از جایتان جُم نخورید و مشکلتان حل شود!

فناوری برای آسان تر کردن است

آیا تمامی نویسندگان وبسایت شما می توانند دسترسی مدیریتی به صفحه اینستاگرام شما داشته باشند؟

آیا ایجاد هماهنگی بین نویسندگان مختلف برای قالب ارسال یکسان به همراه نام وبسایت و لینک به نوشته کار ساده و دور از خطایی می تواند باشد؟

آیا نویسندگان شما از ارسال چندباره ی مطالب خود در شبکه های مختلف اجتماعی به خصوص تلگرام که فقط با نسخه موبایل آن می توانند پست بفرستند احساس خوبی خواهند داشت؟

تمامی این سوالات پاسخ های متفاوتی دارند. اما چیزی که برای یک مدیر و سیاست گذار یک وبسایت موفق مهم است انجام درست و به موقع و انتشار یک دست و منظم به همراه اطلاع رسانی خوب و موفق است. دیگر مدیریت به شکلی که در سال های دور وجود داشت امکان پذیر نیست. مدیران نیاز به ابزار دارند.

نکات راه اندازی:

 • حتی الامکان برای راه اندازی افزونه از یک اکانت جدید اینستاگرام و بدون احراز هویت چند مرحله ای استفاده کنید.
 • اگر از حساب کاربری تان قبلا استفاده می کرده اید، ممکن است اینستاگرام جهت لاگین سرور(برای اولین بار) از شما اجازه بخواهد که با ارسال اعلان روی اپلیکیشن اینستاگرام این کار انجام می شود، گزینه سفید رنگ This Was Me رو کلیک کنید. مطابق تصویر زیر.

دیدگاه (34)

 • سعید پاسخ

  با سلام ، در نسخه قبل در باکس انتشار مطلب یه گزینه ای بود تیک میزدیم برای انتشار در اینستاگرام ، تو این نسخه حذف شده و الان همه اخبار در اینستا منتشر میشه ، امکان شخصی سازی نیست ، توضیحی میدید؟

  تیر ۲, ۱۳۹۸ در ۸:۲۵ ق.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   چک باکس ارسال به اینستاگرام از مجاورت دکمه انتشار/به روزرسانی به محدوده ی تنظیمات سریع منتقل شده است، این جا به جایی به همخوانی بهتر افزونه با ویرایشگر گوتنبرگ کمک می کند. باکس تنظیمات سریع در صفحه ایجاد/ویرایش نوشته را بررسی نمایید.

   با سپاس و احترام فراوان

   تیر ۲, ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۲ ق.ظ
   • سعید پاسخ

    سپاسگذارم از پاسخگویی شما

    تیر ۲, ۱۳۹۸ در ۱۲:۴۳ ب.ظ
 • hosein پاسخ

  سلام و خسته نباشید. من میخوام برای دوتا دامین از این افزونه استفاده کنم . لطفا راهنمایی کنید و در ضمن کد تخفیف هم لطف بفرمایید به من هم بدهید. افزونه کانال تلگرام رو دارم و ازش راضی هستم میخوام اینم داشته باشم

  تیر ۱, ۱۳۹۸ در ۵:۵۸ ق.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   هر محصول لایسنس داری که از شرق وب تهیه می کنید بر روی ۵ سایت به صورت همزمان قابل استفاده است. همچنین می توانید سایت های فعال خود را در پنل کاربری و اطلاعات سرویس تان در وب سایت شرق وب مشاهده و مدیریت کنید.
   کد تخفیف ویژه برایتان ایمیل شد(بررسی پوشه اسپم نیز فراموش نشود)

   با سپاس و احترام فراوان

   تیر ۱, ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۱ ق.ظ
 • morteza پاسخ

  سلام، وقت
  بخیر چه زمانی آپدیت جدید این افزونه در دسترس ما خواهد بود؟ زیرا میخوام که آخرین آپدیت رو برای اولین بار نصب کنم.
  ممنون

  خرداد ۲۳, ۱۳۹۸ در ۸:۵۷ ب.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   به روزرسانی نسخه ۱٫۵ افزونه هم اکنون در دسترس است.

   با سپاس و احترام فراوان

   تیر ۱, ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۸ ق.ظ
 • علی پاسخ

  سلام من خیلی جاها رو دنبال این افزونه گشتم ولی متاسفانه هیچکدوم مثل شما امکانات درست حسابی نداشتن و همه از کار افتاده بودند با آپدیت جدید اینستاگرام
  اگه کد تخفیف بهم بدین برای خرید ممنون میشم
  و یه سوال اینکه سایت من با edd کار میکنه و چون بیشتر رو دمو فروش دارم امکان این هست که فیلم های سایت رو به جای عکس به اینستاگرام پست کنه ؟ با فقط عکس میفرسته؟
  افزونه ی ارسال خودکار به کانال تلگرامم میخواستم بدونم ارسال فیلم داره یا اونم فقط عکس و متن میفرسته به کانال ؟
  با تشکر

  خرداد ۴, ۱۳۹۸ در ۹:۲۱ ب.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   کد تخفیف برایتان ایمیل شد.
   در حال به روزرسانی محصول اینستاگرام هستیم و امکان آپلود فیلم نیز به امکانات فعلی افزونه احتمالا افزوده خواهد شد.
   افزونه کانال خودکار نیز قادر است هر نوع فایلی را به کانال ارسال کند.

   امیدواریم بتوانیم بیش از پیش نظر شما را جلب نماییم.

   خرداد ۶, ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۳ ب.ظ
 • hasan پاسخ

  سلام
  کاش برای خرید کد تخفیف میزاشتید
  مرسی

  اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۸ در ۴:۰۹ ب.ظ
  • شرق وب پاسخ

   کد تخفیف حضورتان ایمیل شد. امیدواریم بتوانیم بیش از پیش توجه شما را جلب نماییم.

   با سپاس و احترام فراوان

   اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۸ در ۴:۱۵ ب.ظ
 • علیرضا پاسخ

  باسلام آیا امکان ارائه تخفیف برای خرید این محصول میباشد یا خیر باتشکر از شما.

  فروردین ۳۰, ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۳ ق.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که افزونه ارسال خودکار به اینستاگرام توجه شما را جلب کرده است خرسند و سپاسگزاریم،
   کد تخفیف ویژه خرید حضورتان ایمیل شد.

   با سپاس و احترام فراوان

   فروردین ۳۰, ۱۳۹۸ در ۱۲:۳۶ ب.ظ
 • فایلکده پاسخ

  سلام خیلی ممنون از افزونه خوبتون،قبلا از instagram auto poster استفاده می کردم که با آپدیت اخیر اینستا از کار افتاد و الان تنها افزونه شماست که به راحتی کار میکنه
  از خریدم و پشتیبانی خوبتون راضی هستم
  موفق باشید

  آذر ۱, ۱۳۹۷ در ۳:۱۱ ب.ظ
 • Arash K.Pirkoohi پاسخ

  سلام
  وقتتون بخیر
  ادمین سایت helpkadeh.ir هستم
  پست هایی که جدیدا در سایت قرار میدم در اینستاگرام نمیاد
  لطفا بررسی کنید
  سپاس

  مرداد ۱, ۱۳۹۷ در ۹:۰۹ ب.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که با همچنان ما همراهید و از مشتریان قدیمی ما هستید خرسند و سپاسگزاریم،
   لطفا به پنل کاربری شرق وب مراجعه کرده و با درج عنوان خطایی که در قسمت وضعیت ارسال مشاهده می کنید اقدام به ارسال تیکت بفرمایید تا توسط کارشناسان ما بررسی گردد.

   با سپاس و احترام فراوان

   مرداد ۲, ۱۳۹۷ در ۱:۰۴ ب.ظ
 • وحید پاسخ

  سلام آقا محمد
  دست شما درد نکنه
  آقا من فقط یه سوال داشتم
  فروشگاه من بخاطر دلایلی جدا از سایت هست
  یعنی یه سایت دارم TakFish.ir
  و فروشگاه رو با آدرس shop.takfish.ir راه اندازی کردم جهت راحتی در مدیریت وردپرس

  سوال من اینه که من الان این محصول رو بخرم
  روی دوتا وردپرس مجزا جواب میده لایسنسش؟

  یا باید همین افزونه رو دوبار خریداری کنم؟ 🙁

  بهمن ۱۶, ۱۳۹۶ در ۵:۳۲ ب.ظ
  • محمد مخلوقی پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که این محصول نظر شما را جلب کرده است خرسندیم.

   هر محصولی که از شرق وب خریداری می نمایید را می توانید تا ۵ سایت استفاده نمایید. همچنین سایت هایی که افزونه را روی آن ها فعال کرده اید را می توانید در پنل کاربری مشاهده و مدیریت کنید.

   امیدواریم بتوانیم نظر شما را بیش از پیش جلب نماییم.

   با سپاس و احترام فراوان

   بهمن ۱۶, ۱۳۹۶ در ۵:۳۵ ب.ظ
 • علی پاسخ

  سلام ممنون بابت افزونه کاملتون
  فقط یه سوال میشه ما لینک هامون به صورت مستقیم باشه ؟
  نمیخوام کوتاه کننده لینک این کار رو برام انجام بده
  خیلی ممنون میشم اگه این امکان وجود نداره تو آپدیت جدید این ویژگی رو قرار بدید
  قصد خریدشو دارم اما این به نظرم یه ضعفه ممنون میشم اینو هم حل کنید

  بهمن ۱۶, ۱۳۹۶ در ۱۲:۵۱ ب.ظ
  • محمد مخلوقی پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که افزونه اینستاگرام خودکار نظر شما را جلب کرده است خرسند و سپاسگزاریم.
   کوتاه کننده لینک bily.ir به عنوان یک کوتاه کننده اختصاصی و با سرعت بالا و امکانات متعدد آماری در خدمت شماست و به کاربران تان کمک می کند تا راحت تر لینک را به خاطر سپرده و به وب سایت شما وارد شوند چرا که در اینستاگرام لینک ها قابل کلیک نیستند.
   به طور کلی امکان کنترل این لینک در نسخه های آتی به افزونه افزوده خواهد شد.
   امیدواریم بتوانیم نظر شما را بیش از پیش جلب نماییم.

   با سپاس و احترام فراوان

   بهمن ۱۶, ۱۳۹۶ در ۷:۴۷ ب.ظ
   • علی پاسخ

    ممنون بابت پاسختون
    امیدوارم هرچه زود تر سفارشی سازی لینک ها به این افزونه افزوده بشه

    بهمن ۱۶, ۱۳۹۶ در ۷:۵۶ ب.ظ
 • محمد شریفی پاسخ

  آیا این افزونه کاملا با ووکامرس هماهنگه؟راحت میشه باهاش محصولات ووکامرس رو به اینستاگرام فرستاد؟ از محصولات متغیر پشتیبانی می کنه؟!!! ممنون

  بهمن ۱۲, ۱۳۹۶ در ۹:۱۵ ب.ظ
  • محمد مخلوقی پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   بله این افزونه کاملا با ووکامرس و محصولات متغیر هماهنگی دارد.

   بهمن ۱۲, ۱۳۹۶ در ۹:۱۸ ب.ظ
 • نوبتی پاسخ

  تبریک میگم افزونه خوبی نوشتید
  خوشحالم که برنامه نویسای ایرانی نشون میدن که چیزی از خارجیا کم ندارند
  موفق باشید

  بهمن ۱۱, ۱۳۹۶ در ۱:۲۰ ب.ظ
  • محمد مخلوقی پاسخ

   سلام و عرض ادب،
   نظر لطف شما هست. ان شالله پرچم کشورمون همیشه برافراشته باشه.

   بهمن ۱۱, ۱۳۹۶ در ۱:۲۳ ب.ظ
 • محمد پاسخ

  ممنون درست شد فقط یه سوال دیگه امکان این هست که چند اکانت اینستا تعریف کنیم که به هر کدوم که می خوایم ارسال انجام بشه

  بهمن ۸, ۱۳۹۶ در ۱۰:۲۵ ق.ظ
  • محمد مخلوقی پاسخ

   در نسخه فعلی تنها امکان استفاده از یک اکانت رو ارائه کردیم و در برنامه هست که همانند افزونه کانال خودکار، اینستاگرام هم قابلیت ارسال بر اساس دسته بندی و صفحات متعدد رو داشته باشه.

   بهمن ۸, ۱۳۹۶ در ۱۰:۲۹ ق.ظ
 • محمد پاسخ

  آیا این افزونه همین افزونه شما هست؟
  https://www.wp-yar.ir/downloads/instagram-auto-poster-plugin/

  بهمن ۸, ۱۳۹۶ در ۱۰:۰۳ ق.ظ
  • محمد مخلوقی پاسخ

   کد درست شد مجدد امتحان بفرمایید.

   افزونه ی ما تولید خود ماست و کلا با افزونه ای که فرمودید متفاوت هست. می تونید دمو آنلاین، فیلم و تصاویر رو مشاهده بفرمایید.

   بهمن ۸, ۱۳۹۶ در ۱۰:۱۸ ق.ظ
 • محمد پاسخ

  کد تخفیف وارد شده معتبر نمی باشد و یا منقضی گردیده است

  بهمن ۸, ۱۳۹۶ در ۹:۳۹ ق.ظ
 • محمد پاسخ

  ممنون از شما ولی کار نمی کند
  BAHMAN هست یا $(BAHMAN

  بهمن ۸, ۱۳۹۶ در ۸:۴۶ ق.ظ
  • محمد مخلوقی پاسخ

   سلام و عرض ادب BAHMAN بدون هیچگونه علامتی هست.

   بهمن ۸, ۱۳۹۶ در ۸:۵۰ ق.ظ
 • محمد پاسخ

  کد تخفیف کار نمی کنه?
  امکان ارئه تخفیف بشتر نیست

  بهمن ۷, ۱۳۹۶ در ۷:۵۱ ق.ظ
  • محمد مخلوقی پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که افزونه اینستاگرام خودکار نظر شما را جلب کرده است خرسند و سپاسگزاریم.
   کد تخفیف کار می کند، منتها حساس به حروف کوچک و بزرگ است و بهتر است آن را کپی نمایید.
   قابل شما را ندارد اما، فعلا امکان ارائه تخفیف بیشتری نداریم 🙂

   بهمن ۷, ۱۳۹۶ در ۹:۱۵ ق.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *