افزونه کانال خودکار تلگرام نسخه 5

افزونه کانال خودکار محصول رسمی شرق وب است و در حال حاضر صرفا فقط در این وب سایت به فروش می رسد.

دارای به روزرسانی و پشتیبانی مادام العمر!

بهبود نرخ استفاده از OpenSSL های پایین تر

بهبودهای جزئی

قابلیت ماژولار جهت انجام راحت تر شخصی سازی ها بدست سازنده(شرق وب)

بهبودهای جزئی

سازگاری با وردپرس ۵٫۳

رفع مشکل نمایش متون چندخطی در باکس متن مخصوص کانال

رفع مشکل محاسبات کیبورد شیشه ای

رفع مشکل دریافت و جایگذاری دسته بندی اصلی در پست تایپ ووکامرس

بهبودهای جزئی دیگر

افزوده شدن پراکسی گوگل به تنظیمات افزونه

حذف پردازش غیرمحلی و عدم وابستگی به سرور مرکزی(به جز در حالت پراکسی اختصاصی)

افزوده شدن پیشوندهای ویژگی های قابل ارسال در تنظیمات ووکامرس

افزوده شدن ایموجی-پیکر برای قالب ارسال و متن ارسالی به کانال

افزوده شدن تست صحت توکن و دسترسی ربات به کانال

افزوده شدن کد کوتاه main_category در قالب ارسال جهت ارسال دسته بندی اصلی به عنوان هشتگ

بهبودهای جزئی در عملکرد افزونه

در رابطه با این به روزرسانی بیشتر بدانید

رفع مشکل نمایش امضاء چندخطی در تنظیمات اصلی افزونه

سازگاری با آخرین نسخه ووکامرس

جلوگیری از ارسال های تکراری در تداخل با افزونه دکان و سایر فراخوانی های وردپرس

افزوده شدن امکان درج امضای چند خطی در تنظیمات کلی و تنظیمات هر کانال

بهبودهای جزئی در قالب ارسال و غیره…

افزوده شدن پراکسی جدید و اختصاصی EWPROXY جهت استفاده از هاست های داخلی(فقط مخصوص این افزونه)
سازگاری با وردپرس ۵ و ویرایشگر گوتنبرگ
انتقال چک باکس ارسال به کانال به ویجت تنظیمات سریع

تغییر پراکسی HTTP به SOCKS5 جهت راحتی استفاده برای کاربرانی که هاست داخلی دارند

بهبود عملکرد افزونه در تعامل با ووکامرس شامل جلوگیری از ارسال های تکراری و رنج قیمت

پشتیبانی از مارکاپ محدود HTML در کپشن فایل و عکس

افزایش تعداد کاراکترهای قابل ارسال در متد کپشن عکس و امکان تنظیم این تعداد در تنظیمات اصلی

بهبود جزئی

یکپارچه شدن خودکار لینک های کوتاه و قابلیت لاگین سریع با یک کلیک در کوتاه کننده هوشمند bily.ir

افزوده شدن تنظیمات پیشرفته شامل، پردازش محلی، کنترل آپلود فایل، کنترل پروتکل مرکزی، پراکسی و کنترل آپدیت خودکار

افزوده شدن Tooltip یا همان توضیحات بالنی برای دکمه های تماس شناور

افزوده شدن قابلیت نمایش نام نویسنده و امضای مخصوص کانال به قالب کلی ارسال

بهبود قابلیت کنترل متن دکمه های اصلی کیبورد شیشه ای به وسیله کدکوتاه

پشتیبانی از لینک های درون متنی در کپشن مدیا

بهبود کلی عملکرد افزونه و پنل تنظیمات

بهینه سازی ارسال قیمت در ووکامرس
قابلیت کنترل حذف فضاهای خالی از نوشته ارسالی

بهبود عملکرد افزونه

افزوده شدن قالب ارسال سفارشی جدید و بهینه
بهبود آپلودر فایل تلگرام
افزوده شدن قابلیت انتخاب متن توضیحات کوتاه محصول علاوه بر متون قبلی

افزوده شدن دکمه تماس شناور تلگرام با امکانات گسترده(امکان ایجاد بی نهایت زیر دکمه) – CSS خالص(فوق سریع)
افزوده شدن ویجت و شرت کدهای پیش نمایش پست(کنونی و دلخواه) تلگرام در صفحات وب(جذاب و کاربردی)
افزوده شدن امکان کنترل پست تایپ هایی که افزونه در آن ها فعالیت دارد
افزوده شدن قابلیت ارسال پست های بدون متن
افزوده شدن قابلیت تنظیم دکمه های شیشه ای به صورت پیشفرض و ثابت برای هر پست(علاوه بر دکمه های دلخواه هر پست)
افزوده شدن قابلیت کنترل فعالیت کوتاه کننده هوشمند لینک Bily
افزوده شدن امکان انتخاب عنوان مطلب به صورت تکی
بهبود کامل محاسبات قیمت فروش ویژه محصولات متغیر ووکامرس
بهبود کامل تولید هشتگ خودکار در محصولات ووکامرس
بهبود خروجی متن پست تلگرام
بازنشسته کردن قالب سفارشی ارسال(که کسی بهش کاری نداشت)
آرزوی موفقیت برای شما و کسب و کارتان

افزونه کانال خودکار در کلیه هاست های داخلی و خارجی ارسال موفق دارد + قابلیت ست کردن پراکسی گوگل و HTTP برای هاست های داخلی

این روزها راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی شاید به تنها چند دقیقه زمان نیاز داشته باشد اما برای موفقیت آن فروشگاه و فروش محصولات و کسب درآمد بایستی هوشمندانه عمل کرد وگرنه شاید چند هفته، ماه و سال نیز بگذرد و کسی از وجود فروشگاه تان با خبر نشود. خوشبختانه امروزه شبکه های اجتماعی و پیام رسان هایی چون تلگرام محل تجمع کاربران هستند و هر جا که کاربران تجمع کرده اند می توان بیلبورد تبلیغاتی را آنجا برپا کرد.

به جهت این که کاربران از آخرین محصولات، به روزرسانی ها و اخبار تولید شده توسط شما اطلاع بیابند نیاز است زمان و هزینه ی بسیاری صرف کنید تا تک تک کاربران را از این موضوعات آگاه کنید. اما خبر خوشی که می توانیم به شما بدهیم این است که دیگر به صرف زمان و سخت کار کردن نیاز نیست بلکه با عملکرد هوشمندانه و استفاده از ابزارهای مدیریتی و کاربردی در تجارت الکترونیک می توان به فروش و موفقیت بیشتر دست یافت. از این رو افزونه کانال خودکار به عنوان ابزاری قدرتمند در اختیار شما مدیران و وبمستران عزیز قرار گرفته است تا با استفاده از آن بتوانید علاوه بر کاهش هدر رفت زمان و کاستن از خطاها، بهره وری تان را تا حد بسیار زیادی افزایش دهید. در آخرین نسخه از افزونه کانال خودکار تلگرام که توسط شرق وب تولید و منتشر شده است، امکاناتی جدید از جمله پشتیبانی از فروشگاه اینترنتی ووکامرس و افزونه فروش فایل EDD و بسیاری مزیت های کاربردی دیگر گنجانده شده است که همه به یاری شما خواهند آمد.

پشتیبانی از ووکامرس

با استفاده از آخرین نسخه افزونه ارسال خودکار مطالب به تلگرام، قادر خواهید بود تا مشخصات محصولات فروشگاه اینترنتی تان را به کانال تلگرام تان نیز ارسال نمایید. با این تفاوت که دیگر هیچ نیازی به copy/paste های مکرر و هدر دادن وقت تان ندارید. تنها کافیست محصولتان را مانند همیشه در سایت تان ایجاد نمایید و تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که تیک گزینه ارسال به کانال را نیز روشن کنید تا همزمان با ارسال محصول در سایت، آن را در کانال تان نیز داشته و توجه تمامی مشتریان تان را در لحظه به فروشگاه و محصول جدیدتان جلب نمایید.

هنگامی که محصول جدیدی در سایت وردپرسی تان ایجاد می کنید می توانید مشخص کنید که چه مشخصه هایی از آن به کانال تلگرام تان ارسال شود؟ برای ارسال محصولات ووکامرس گزینه های زیر را دارید:

ارسال قیمت محصول
ارسال قیمت تخفیف خورده(حراج)
ارسال وضعیت موجودی
لینک شیشه ای به صفحه محصول با عنوان دلخواه شما(جهت راهنمایی بیشتر کاربر و بهبود SEO)
ارسال پیشنمایش، کاتالوگ و دفترچه راهنمای محصول به صورت فایل در تلگرام
و…

گزینه های فوق به شما کمک می کنند تا در یک پست تلگرامی به صورت خلاصه و خوانا، کاربر را از مواردی که نیاز دارد بداند آگاه کرده و نظر او را برای خرید محصول و یا سر زدن به فروشگاه تان جلب نمایید.

پشتیبانی از افزونه فروش فایل EasyDigitalDownloads

با استفاده از آخرین نسخه افزونه ارسال مطالب به کانال تلگرام، قادرخواهید بود تا محصولات دیجیتالی تان را که توسط افزونه محبوب و سرشناس EDD ایجاد کرده اید را نیز جهت معرفی به کاربران تان در پیام رسان تلگرام نیز ارسال نمایید.

خب! فرض کنیم فایل جدیدی برای فروش دارید که فکر می کنید بسیار کاربردی است و کاربران از آن استقبال زیادی خواهند کرد. اما چه فایده اگر کسی از آن با خبر نشود؟ یا برای خرید آن آنقدر دیر شده باشد که سایت های دیگری که پرمخاطب تر هستند ابتکار عمل را به دست گرفته و قاپ فروش را از دست شما ربوده باشند.

اینجاست که وجود یک ابزار هوشمندانه در کنار سخت کوشی یک مدیر سایت و وبمستر، کارها را ساده و سریعتر می کند. کافیست محصول دیجیتالی تان را ایجاد کرده و مثل همیشه توضیحات و قیمتش را نیز مشخص کنید. قبل از فشردن دکمه انتشار، دو مورد وجود دارد که بایستی آن را بررسی کنید:

ارسال قیمت محصول دیجیتال
ارسال لینک شیشه ای به صفحه خرید محصول
ارسال فایل پیش نمایش یا دمو در تلگرام

موارد فوق را که بررسی کردید با خیال راحت تیک ارسال به کانال را زده و سپس دکمه انتشار را کلیک کنید تا فارغ از هرگونه دغدغه راجع به copy/paste های اضافه، انتشار به موقع، زیبایی و یکدست بودن کانال تان و… نوشته هم در سایت و هم در کانال تان منتشر شده و در همان لحظات بازخورد واقعی و لذت بخش آن را دریافت کنید.

آپلود فایل در تلگرام از طریق سایت

بیایید خودمانی باشیم و از انصاف نگذریم، همه ما می دانیم که کاربران شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها، با توجه به سرعت زندگی ای که در این رسانه ها درک کرده اند، کمی از طول کشیدن موارد مشابه زود می رنجند و خسته می شوند. شاید شما صاحب یک وب سایت باشید که در آن مقالات، محصولات و یا خدمات خاصی را ارائه می کنید، اگر بخواهید نظر کاربران شبکه های اجتماعی و پیام رسان هایی چون تلگرام را به خودتان جلب کنید بایستی کمی خلاصه و مفید کار کنید! مثلا نمی توانید کل پست ارسالی در سایت تان را عینا به تلگرام ارسال کنید و انتظار داشته باشید که همه کاربران تان آن را بخوانند و یا این که توضیحات نصفه و نیمه ای ارائه کنید که از قضا جذاب نبوده و کاربران را به کلیک بر روی لینک ادامه مطلب ترغیب نکند!

خوشبختانه در آخرین نسخه افزونه کانال خودکار، چاره ای اندیشیده ایم برای وب مسترانی که در رابطه با مطلب/محصول منتشر شده شان فایلی نیز دارند که به درد کاربران شان می خورد. به عنوان مثال اگر یک محصول در سایت تان قرار داده اید و می خواهید بیشترین بهره وری و بازخورد را از کاربران داشته باشید، پیشنهاد می کنیم یک کاتالوگ نیز به همراه آن ارسال کنید تا اگر توضیحات تان کاربر را قانع نکرد و یا کاربر خواست اطلاعات بیشتری در رابطه با محصول به دست بیاورد، آن را درست همانجا در تلگرام خود دریافت کرده و مطالعه کند. یا حتی اگر مقاله ای دارید می توانید نسخه PDF آن را نیز به تلگرام کاربران تان ارسال نمایید. شاید هم صاحب یک سایت موسیقی هستید و می خواهید یک پیش نمایش یا نسخه کم کیفیت از موسیقی جدید را بر روی کانال تان بفرستید تا کاربران را نسبت به ورود به سایت تان ترغیب کرده و SEO بیشتری دریافت کنید.

دکمه تماس تلگرام شناور مینیمال، CSS خالص و بی نهایت!

افزونه کانال خودکار تلگرام یک جعبه ابزار همه جانبه برای سایت شماست، حتما شما برای معرفی کانال، گروه، ربات و اکانت پشتیبانی آنلاین خود از بنرهای متفاوتی در سایت تان استفاده می کنید که در یک جا به شکل ثابت درج شده اند. افزونه کانال خودکار، یک دکمه تماس مخصوص تلگرام دارای زیر دکمه های ظاهرشونده، با طراحی مینیمالیست، از جنس CSS خالص و بدون جاوا اسکریپت، سبک سریع و کاربر پسند را به شما ارائه می کند که می توانید آن را تا جایی که دوست دارید شخصی سازی کنید، هر جایی که می خواهید قرار دهید، اما مهم این است که کاربران تان آن را می بینند! می توانید همه چیز را در یک دکمه خلاصه کنید، کانال(ها)/ربات(ها)/گروه(ها)/اکانت(ها) به محض تماس کاربر با دکمه به شکل منظمی در پیش روی او قرار می گیرند. جالب است بدانید که ایجاد زیر دکمه در این دکمه تماس، هیچ محدودیتی ندارد می توانید هر تعداد کانال/گروه/ربات یا اکانتی که دارید را در کمترین فضای ممکن به کاربر معرفی کنید. خب! چه از این بهتر؟!

نمایش پست های تلگرام در هر جایی از سایت تان با ویجت و شرت کد مخصوص کانال خودکار

با استفاده از افزونه کانال خودکار، یک ویژگی منحصر به فرد نصیبتان می شود و آن امکان نمایش هر پست از کانال های تلگرام در سایت تان است. باور نمی کنید؟ تصویر زیر را ببینید! در نسخه ۴٫۰ افزونه کانال خودکار، امکانی را فراهم کرده ایم که به وسیله آن می توانید پست های تلگرام را در سایت تان با همان شکل و شمایل اصیل تلگرام نمایش دهید. اگر دوست دارید پستی که توسط افزونه در تلگرام منتشر کرده اید را سایر کاربران هم در سایت ببینند و View بگیرید، می توانید از ویجت ویژه نمایش پست تلگرام در سایت استفاده کنید(خودش به صورت اتوماتیک پست مربوطه را شناسایی و نمایش می دهد). اگر هم بلاگ نویس هستید و می خواهید به مطلب یک کانال در تلگرام استناد کنید دیگر لازم نیست که متن آن را کپی کنید و یا به آن لینک بدهید، کافیست از شرت کد مخصوص استفاده کنید تا تنها با درج لینک آن پست، آن را حاضر و آماده پیش روی تان داشته باشید. حتما دموی آنلاین افزونه را ببینید.

لینک های شیشه ای دلخواه و بی نهایت

لینک های شیشه ای در تلگرام، جدای از زیبایی و جمع و جور بودنشان، کارایی منحصر به فردی نیز دارند. به طوری که می توان در رابطه با هر پست ارسال شده در تلگرام، یک سری گزینه خاص(جهت رای دادن، انتقال به سایت و…) ایجاد کرد.

برای این که تنها یکی از کاربردهای منحصر به فرد این لینک ها را به شما معرفی کنیم، بیایید فرض کنیم شما صاحب یک سایت موزیک هستید که چند کیفیت مختلف از هر موسیقی را بر روی سایت تان منتشر می کنید، از قضا دارای یک کانال تلگرام نیز هستید که کاربران تان را آنجا جمع کرده و آخرین اخبار و موسیقی ها را در اختیار آن ها قرار می دهید. با استفاده از افزونه کانال خودکار و با استفاده از ویژگی لینک های شیشه ای سفارشی قادر خواهید بود تا همزمان با انتشار نوشته در سایت، یک پست شکیل و زیبا را همراه با اطلاعات کاربردی در کانال تان منتشر کنید. درست مانند تصویر زیر کاور بزنید، عنوان موسیقی را نوشته و کیفیت های مختلف صوتی و تصویری آن را در کانال تان ارسال کنید. مطمئن باشید کاربران تان از این که کانال شما را دنبال کرده اند احساس رضایت بیشتری خواهند داشت.

ربات ارسال موسیقی به کانال

ربات ارسال موسیقی به کانال

تنظیمات بیشتر، کنترل بهتر

در نسخه های پیشین کانال خودکار تلگرام، شاید دست کاربر برای سفارشی سازی دکمه های شیشه ای و حالت پیشفرض تنظیمات سریع بسته بود. اما در آخرین نسخه این افزونه وردپرس، این قابلیت را دارید تا در تنظیمات افزونه همه چیز را مطابق میل تان تنظیم نمایید تا در هنگام ایجاد نوشته یا محصول جدید کمتر به زحمت بیافتید.

هم افزایی، کلید موفقیت در هیاهو

شاید در بازارهای شهری قدم زده و دیده باشید که هر کاسبی برای خودش دکانی باز کرده و پیوسته خدمات و محصولاتش را فریاد می زند و می تواند از عابرین و رهگذران، تعدادی را مشتری خود کند. هیچ فکر کرده اید که اگر این کاسب با هم صنف هایش هم صدا شود و مشترکا در یک مکان به تبلیغات و فروش محصولش بپردازد، سهم بیشتری از گذشته کسب خواهد کرد؟ دنیای دیجیتال هم همین است، اگر شما یک برنامه نویس اندروید باشید می توانید یک اپلیکیشن بسیار کاربردی ساخته و آن را در سایت تان به فروش برسانید، اما می دانید که اگر آن را در یک MarketPlace مانند گوگل پلی یا سایر فروشگاه های ایرانی قرار دهید با اقبال و فروش بیشتری مواجه خواهید شد. این همه گفتیم تا به این جا برسیم که ما نیز جهت ایجاد هم افزایی، یک کانال جامع از کلیه مطالبی که بر روی سایت ها منتشر می شوند ایجاد کرده و آن را سوپر کانال ایران نامیده ایم(که البته پیش بینی می شود تا مدتی مورد اقبال عموم قرار نگیرد). البته دقت داشته باشید که این که مطالب تان در این کانال ارسال شوند یا خیر، کاملا در انتخاب شماست و بدون اجازه شما هیچ مطلبی در هیچ کجای دیگر منتشر نخواهد شد. این تنظیم را می توانید با مراجعه به صفحه تنظیمات افزونه سپس با مراجعه به بخش تنظیمات همگانی پیدا کنید.

تلگرام، محیطی که از هر ۱۰ ایرانی ۹ نفر در آن عضویت دارند و این یعنی فرصتی برای دیده شدن در بزرگترین جامعه ی مجازی فعال در ایران.

به احتمال خیلی زیاد شما یک نویسنده یا مدیر یک وبسایت هستید که از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنید و حتما پیش آمده است که بخواهید مطالبی را که منتشر می کنید به سرعت در دسترس عموم قرار دهید تا بازدید و رتبه ی سایت شما رشد کند. همینطور شاید برای شما یا نویسندگان همکارتان کار طاقت فرسایی باشد تا تک تک مطالبشان را در مکان های مختلف با ویرایش های اضافه و همینطور به همراه لینک به وبسایت شما و نام وبسایت شما قرار دهند.


فناوری برای آسان تر کردن است

آیا تمامی نویسندگان وبسایت شما می توانند دسترسی مدیریتی به کانال تلگرامی شما داشته باشند؟

آیا ایجاد هماهنگی بین نویسندگان مختلف برای قالب ارسال یکسان به همراه نام وبسایت و لینک به نوشته کار ساده و دور از خطایی می تواند باشد؟

آیا نویسندگان شما از ارسال چندباره ی مطالب خود در شبکه های مختلف در تلگرام احساس خوبی خواهند داشت؟

تمامی این سوالات پاسخ های متفاوتی دارند. اما چیزی که برای یک مدیر و سیاست گذار یک وبسایت موفق مهم است انجام درست و به موقع و انتشار یک دست و منظم به همراه اطلاع رسانی خوب و موفق است. دیگر مدیریت به شکلی که در سال های دور وجود داشت امکان پذیر نیست. مدیران نیاز به ابزار دارند.

نهایت سادگی

هیچ خبری از هیچ تنظیم یا پیچیدگی اضافه ای نیست. تنها در زمان ارسال مطلب یک چک باکس کوچک به شما نمایش داده خواهد شد که ارسال این مطلب را در شبکه های شما تایید می کند. و کافیست روی دکمه ی انتشار مطلب کلیک کنید تا هزاران کاربر نوشته ی شما را در همان لحظه دریافت کنند.

افزونه ی کانال خوکار تلگرام ابزاری است که شما را در امر اطلاع رسانی به شکل باورناپذیری یاری می کند و شما می توانید بدون حتی نیاز به ۱ثانیه زمان اضافه برای تولید مجدد مطلب، آموزش نویسندگان و هماهنگی های طاقت فرسا به راحتی و بدون هیچ دردسری مطالب ارسالی در وبسایت خود را در تمامی کانال هایی که مدیریت آن ها را به عهده دارید به صورت خودکار ارسال نمایید.

دیگر احتیاجی به نگران بودن درباره ی بازدید وبسایت رو به رشد خود نخواهید بود. مطالب شما در همان دقایق ابتدایی بازدیدهای بالایی خواهند داشت.

تنظیمات حداقل، اما کاربردی

از طریق منوی مدیریتی این افزونه قادر خواهید بود قالب ارسال پیام در شبکه های تلگرامی را تنظیم نمایید.

 • تصویر شاخص درج شود؟
 • عنوان نوشته کجا باشد؟
 • متن به صورت کامل باشد یا چکیده یا تعداد کاراکتر دلخواهتان؟
 • لینک کوتاه درج شود؟
 • نیاز به امضاء دارید؟
 • برچسب ها به صورت هشتگ ارسال شوند؟
 • آیا پیام شما در کانال همراه با Notification باشد؟
 • آیا می خواهید وبلاگ اتوماتیک شما شب ها ارسال به کانال نداشته باشد؟
 • می خواهید لینک شیشه ای داشته باشید؟
 • می خواهید به تلگرام فایل بفرستید؟

همینطور قادر خواهید بود چندین کانال را به صورت همزمان برای ارسال درنظر بگیرید.

(نکته برای این منظور ربات شما بایستی در تمامی کانال های شما به عنوان مدیر انتخاب شده باشد)

در اکثر وبسایت های وردپرسی لینکی که به نوشته ی شما ختم می شود همراه خود یک تصویر پیش نمایش دارد که به توضیحات متای نوشته ی شما اشاره می کند. اگر مایل هستید این پیش نمایش در لینک نوشته ی شما به نمایش درآید یا خیر قادرید این تنظیم را در پنل مدیریتی خود انجام دهید.

راهنمای استفاده از افزونه ی کانال خودکار تلگرام

 

برای استفاده از این افزونه و ارسال موفقیت آمیز مطالب ارسالی تان در شبکه های تحت مدیریت شما کافیست چند قدم زیر را انجام دهید:

 1. ابتدا یک ربات در تلگرام ایجاد نمایید.(آموزش ساخت اکانت ربات تلگرام و دریافت کد)
 2. رباتی را که ایجاد کرده اید به مدیران کانال تلگرامی خود بیافزایید.
 3. کد Token-API ربات را در پنل مدیریتی افزونه وارد نمایید.
 4. نام کانال تلگرام خود را به همراه @ در ابتدای آن، در لیست کانال ها در پنل مدیریت افزونه وارد نمایید.

به همین سادگی

دیدگاه (116)

 • محمد پاسخ

  با سلام
  تشکر میکنم از محصولات خوبتون
  من افزونه اینساگرام رو استفاده کردم و عالی بود.
  افزونه تلگرام هم میخواستم تهیه کنم، میشه به من کد تخفیف بدهین؟

  دسامبر 18, 2020 در 3:08 ب.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که توانسته ایم توجه شما را جلب نماییم خرسندیم،
   کد تخفیف ۳۰درصدی ویژه جشنواره یلدا در دسترس شما قرار دارد.
   کد تخفیف: yalda99
   معتبر تا ۱دی ماه.

   با سپاس و احترام فراوان

   دسامبر 19, 2020 در 1:57 ق.ظ
 • هادی پاسخ

  با سلام و وقت بخیر
  لطفاً نمونه آنلاین(دموی) افزونه ها(تلگرام و اینستاگرام) که در سایت فعال هستند رو قرار بدید تا خروجی کار رو خریداران ببینن
  ممنون

  دسامبر 14, 2020 در 3:04 ق.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که افزونه ارسال خودکار به تلگرام شرق وب توجه شما را جلب کرده است خرسندیم،
   هر دو محصول اصلی شرق وب دارای دموی آنلاین هستند.
   با سپاس و احترام فراوان

   دسامبر 14, 2020 در 10:35 ب.ظ
 • علی پاسخ

  درود بر شما
  من قبلا از ارسال کانال خودکار تلگرام شما استفاده می کردم اما مدتی هست که کار نمیکنه البته مشخصه که از بخش پراکسی هستش میشه لطفا راهنمایی کنید که چطور میشه این مشکل رو حل کرد و اینکه آیا افزونه اینستای شما هم به طور کامل فعال هست و کار می کنه برای ارسال پست و محصولات به اینستا یا خیر

  دسامبر 9, 2020 در 11:43 ب.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که همچنان با ما همراهید خرسندیم،
   در صورتی که سرور وب سایت شما در داخل کشور قرار دارد، با توجه به مسدود بودن تلگرام در کل شبکه کشور، نیازمند تنظیم پراکسی در تنظیمات پیشرفته ی افزونه هستید. افزونه کانال خودکار از انواع پراکسی پشتیبانی می کند که بهترین آن ها پراکسی اختصاصی است.
   افزونه اینستاگرام خودکار نیز هم اکنون بدون مشکل و با استفاده از متد لاگین بر اساس کوکی، فعال است و مشکلی گزارش نشده است.

   با سپاس و احترام فراوان

   دسامبر 10, 2020 در 2:33 ب.ظ
 • عباس پاسخ

  سلام و وقت بخیر. من برای سایتم می خواهم هر پستی که می گذارم(پادکست، پست نوشتاری، محصول یا دوره آموزشی جدید) در کانال تلگرام به صورت اتوماتیک اضافه شود و در واقع می خواهم تمام مطالبی که در سایت وردپرس ام بروز می کنم در کانال تلگرام و همین طور پیج اینستا هم ثبت گردد. اگر این مطلب در هر دو افزونه اوکی است ممنون می شوم برای من نیز یک کد تخفیف برای خرید ارسال دارید. سپاس

  دسامبر 3, 2020 در 2:27 ب.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که محصولات شرق وب توجه شما را جلب کرده است خرسندیم،
   هر دو افزونه ی کانال خودکار و اینستاگرام خودکار شرق وب از کلیه پست تایپ های استاندارد وردپرس پشتیبانی می کنند.
   همچنین افزونه تلگرام قابلیت ارسال انواع فایل را نیز به تلگرام دارد.
   کد تخفیف برایتان ایمیل شد.

   با سپاس و احترام فراوان

   دسامبر 3, 2020 در 3:02 ب.ظ
 • مهدی پاسخ

  باسلام و احترام
  من قبلا این محصول رو از ژاکت خریداری کرده بودم راهنمایی میفرمایید چطوری آپدیت های جدید افزونه رو دریافت کنم؟
  همچنین برای استفاده در هاست داخلی باید پ.روک.سی رو هم بخریم؟
  ممنون

  نوامبر 15, 2020 در 2:49 ب.ظ
 • یوسف پاسخ

  با سلام و خسته باشید
  سایت من به صورتی هست که مطالب رو به صورت انتشار برای آینده هست افزونه شما چنین قابلیتی دارد که هرپستی که قبلا در سایت ذخیره شده و در تاریخ و سا عت مشخص در سایت انتشار می یابد پس از آن در کانال ارسال شود وگرام همین طور افزونه های توییتر و اینستا

  نوامبر 2, 2020 در 3:27 ق.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که محصولات شرق وب توجه شما را جلب کرده اند خرسندیم،
   بله محصولات شرق وب از زمانبندی وردپرس برای ارسال مطالب در ساعت مقرر شده پشتیبانی می کنند.
   با سپاس و احترام فراوان

   نوامبر 6, 2020 در 3:04 ب.ظ
 • ص پاسخ

  سلام خدا قوت
  ممنون از پلاگین خوبتون
  میخواستم از مارکت ژاکت خرید کنم دیدم اینجا سایت خودتونه بهتره از اینجا بخرم.
  من هم افزونه تلگرام و هم اینستاگرام رو نیاز دارم. امکان تخفیف وجود داره؟

  اکتبر 28, 2020 در 3:26 ب.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که محصولات شرق وب توجه شما را جلب کرده است خرسندیم،
   کد تخفیف برایتان ایمیل شد.
   با سپاس و احترام فراوان

   نوامبر 6, 2020 در 3:06 ب.ظ
 • محمد ایرانی پاسخ

  سلام ابتدا تشکر بابت حصول خوبتون

  این محصول همچنان کار میکند ؟

  و این که هاست ما داخلی هست حتما باید پراکسی ست کنیم ؟ هاست خارج هم نیاز به ست کردن پراکسی داره یاخیر؟

  پراکسی باید بخریم یا رایگان هست ؟

  و این که من این هم محصول رو هم میخاصتم

  https://eastweb.ir/wp-instagram-plugin/

  این محصول هم همچنان کار میکند /؟ ونیاز به پراکسی و.. دارد ایا

  و این که برای خرید این دو باهم امکان تخفیف هست ؟

  اکتبر 15, 2020 در 9:41 ق.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که محصولات شرق وب توجه شما را جلب کرده اند خرسندیم،
   برای استفاده و اتصال به آدرس های مسدود شده در ایران، مثل تلگرام، نیازمند تنظیم پراکسی هستید. انواع و اقسام پراکسی نیز با کیفیت و عملکردهای متفاوتی موجود هستند که افزونه از آن ها پشتیبانی می کند.
   محصول افزونه اینستاگرام خودکار نیز نیازمند پراکسی نیست مگر این که مشکلی در IP دیتاسنتر شما یافت شود و یا اینستاگرام سختگیری خاصی نشان دهد. اما امکان پشتیبانی از این قابلیت را نیز فراهم کرده ایم.
   کد تخفیف برایتان ایمیل شد

   اکتبر 19, 2020 در 4:04 ب.ظ
 • هما مرادی پاسخ

  سلام وقت بخیر
  بنده چند روز پیش درخواست کد تخفیف برای خرید افزونه اینستاگرام و تلگرام کردم ولی متاسفانه نظر من رو تایید نکردید.
  ممنون میشم پاسخ بدین
  باتشکر

  آگوست 7, 2020 در 4:45 ب.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   ضمن عرض پوزش به جهت تاخیر در ارائه پاسخ،
   کد تخفیف ویژه به آدرس ایمیل تان ارسال گردید.
   با سپاس و احترام فراوان

   آگوست 8, 2020 در 12:17 ق.ظ
 • هما مرادی پاسخ

  سلام وقتتون بخیر و شادی
  من تازه میخوام کارم رو شروع کنم، ممنون میشم یک کد تخفیف جهت خرید هر دو افزونه اینستاگرام و تلگرام برای بنده ارسال کنید.
  یک سوالی هم دارم اینه که مثلا اگر محصولی از قبل در سایت وجود داشته باشه، ایا این افزونه میتونه اون محصولات قدیمی رو هم به اینستا یا تلگرام ارسال کنه؟
  بسیار سپاسگزارم از سایت و محصولات خوبتون

  آگوست 4, 2020 در 6:13 ب.ظ
 • عادل پاسخ

  پس بی زحمت یه کد تخفیف واسه ماهم بدین برای اینستاگرام هم میخوام

  جولای 16, 2020 در 1:32 ق.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب،
   به ایمیل تون ارسال شد

   جولای 16, 2020 در 9:42 ق.ظ
 • محمد پاسخ

  با سلام و احترام
  بنده می خواهم خریداری بکنم
  یک کد تخفیف میسر هست بدید؟!

  جولای 15, 2020 در 10:25 ب.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که افزونه کانال خودکار تلگرام توجه شما را جلب کرده است خرسندیم،
   کد تخفیف ویژه برایتان ایمیل شد.
   با سپاس و احترام فراوان

   جولای 16, 2020 در 12:17 ق.ظ
 • عادل پاسخ

  سلام برای سایت موزیک هم کاربرد داره ؟

  جولای 15, 2020 در 8:48 ب.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که افزونه کانال خودکار شرق وب توجه شما را جلب کرده است خرسندیم،
   بله این افزونه قابلیت آپلود فایل موزیک و همچنین کیبورد شیشه ای برای ارسال لینک های دانلود را دارا می باشد.
   با سپاس و احترام فراوان

   جولای 16, 2020 در 12:14 ق.ظ
 • فهیمه راحت طلب پاسخ

  سلام
  ما از هاست ایرانی استفاده میکنیم
  امکان استفاده در سایت ما وجود دارد؟

  ژوئن 3, 2020 در 5:56 ب.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که محصولات شرق وب توجه شما را جلب کرده اند خرسندیم،
   بله امکان استفاده در سایت های داخلی با استفاده از تنظیمات پیشرفته ای که درنظر گرفته شده وجود دارد.

   با سپاس و احترام فراوان

   ژوئن 3, 2020 در 7:06 ب.ظ
 • مهدی پاسخ

  سلام قربان
  من میخوام افزونه رو خریداری کنم
  لطف میکنید یه کد تخفیف هم به ما بدید . مرسی

  می 7, 2020 در 2:11 ق.ظ
  • شرق وب پاسخ

   با سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که محصولات شرق وب را انتخاب کرده اید خرسندیم،
   کد تخفیف حضورتان ارسال شد.
   با سپاس و احترام فراوان

   می 11, 2020 در 9:59 ب.ظ
 • سیداحمد حسینی پاسخ

  سلام لطفا اگر امکانش هست یه کد تخفیف بدین خریداری کنیم افزونه رو ممنون میشم

  می 3, 2020 در 9:50 ق.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که محصولات شرق وب را انتخاب کرده اید خرسندیم،
   کد تخفیف برایتان ایمیل شد.
   با سپاس و احترام فراوان

   می 4, 2020 در 3:49 ب.ظ
   • reza پاسخ

    سلام لطفا اگر امکانش هست یه کد تخفیف بدین خریداری کنیم افزونه رو ممنون میشم

    می 9, 2020 در 12:07 ب.ظ
    • شرق وب پاسخ

     سلام و عرض ادب و احترام،
     کد تخفیف ارسال شد.
     با سپاس و احترام فراوان

     می 11, 2020 در 9:15 ب.ظ
     • sajad

      سلام و خسته نباشید اگه امکانش هست برای من هم کد تخفیفی ارسال کنید ممنونم

      می 19, 2020 در 12:48 ق.ظ
     • شرق وب

      سلام و عرض ادب،
      کد تخفیف خدمت شما ارسال شد.

      می 21, 2020 در 11:18 ب.ظ
 • مسعود پاسخ

  سلام
  من سوالم اینه که هاست ما داخل ایران هست

  خب تو ایران تلگرام فیلتر می باشد

  شما روی هاست های ایران تست کردید ؟

  آوریل 29, 2020 در 1:57 ب.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که افزونه کانال خودکار توجه شما را جلب کرده است خرسندیم،
   بله این افزونه قابلیت ست کردن پراکسی را نیز دارا می باشد.

   با سپاس و احترام فراوان

   آوریل 29, 2020 در 6:31 ب.ظ
 • مهدی انصاری پاسخ

  سلام وقت بخیر
  آقا انصافن دمتون گرم من تازه آپدیت کردم و توی امکانات جدید گم شدم :))
  چه همه منو و تنظیم داره؟؟؟من از دکمه تماسش خدایی خوشم اومد دمتون گرم.
  انشالله شاهد موفقیتهای بیشتر شرق وب باشیم.یاعلی

  فوریه 18, 2020 در 4:51 ب.ظ
 • محمد هاشمی پاسخ

  آقا عالیه! هم افزونه هم پشتیبانی
  امیدوارم شاهد پیشرفت هر چه بهتر محصولات ایرانی به خصوص شرق وب عزیز باشیم

  فوریه 16, 2020 در 4:04 ب.ظ
 • زهرا پاسخ

  سلام ببخشید تخفیف ویژه که دادید تا کی هست؟مرسی

  فوریه 10, 2020 در 4:22 ب.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که افزونه کانال خودکار توجه شما را جلب کرده است خرسندیم،
   تخفیفات ویژه تا پایان روز جمعه ۲۵بهمن ماه در دسترس شما عزیزان خواهد بود.

   با سپاس و احترام فراوان

   فوریه 10, 2020 در 5:58 ب.ظ
 • شایان پاسخ

  ممنون از تیم حرفه ای شرق وب و پاسخگویی خیلی سریعی که داشتند
  اخیرا خیلی راضی هستم از سرعت پشتیبانی
  به امید موفقیت بیشتر و محصولات جدید.

  ژانویه 30, 2020 در 3:15 ب.ظ
 • ندا پاسخ

  سلام
  خطای code1.کاربر شناسایی نمیشود.
  برای چیست

  نوامبر 24, 2019 در 8:06 ق.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   این خطا به این دلیل است که ایمیل که در تنظیمات فعالسازی افزونه وارد کرده اید اشتباه است.
   تنظیمات افزونه را ریست و مجددا با دقت تنظیم نمایید.
   با سپاس و احترام فراوان

   نوامبر 24, 2019 در 5:17 ب.ظ
 • فواد پاسخ

  سلام . من این افزونه رو پارسال خریدم الان چطوری میتونم آپدیتش کنم؟

  اکتبر 14, 2019 در 8:35 ب.ظ
  • شرق وب پاسخ

   با سلام و عرض ادب و احترام،
   با استفاده از ایمیلی که هنگام خرید ثبت کردید وارد پنل کاربری تون در شرق وب بشید و آپدیت رو به صورت رایگان دریافت کرده و نصب بفرمایید.

   با سپاس و احترام فراوان

   اکتبر 15, 2019 در 12:49 ق.ظ
 • mahdi abbaszadeh پاسخ

  سلام
  خسته نباشید
  لایسنس این محصول به چه صورته و میشه روی چند سایت نصبش کرد؟
  ممنونم

  اکتبر 4, 2019 در 9:24 ب.ظ
  • شرق وب پاسخ

   با سلام و عرض ادب و احترام،
   هر محصول لایسنس داری که توسط شرق وب ارائه شده است را می توانید تا حداکثر ۵ سایت(محدودیت حال حاضر که ممکن است در آینده تغییر کند) بهره برداری نمایید. تاریخچه فعالیت لایسنس و سایت های متصل و مدیریت آن ها در پنل کاربری شرق وب تان قابل مشاهده و دسترسی خواهد بود.
   با سپاس و احترام فراوان

   اکتبر 4, 2019 در 9:33 ب.ظ
 • مهدی پاسخ

  با سلام
  بنده افزونه اینستاگرام خودکار از شما خریدم
  میخوام افزونه کانال تلگرام خودکار هم بخرم
  ایا با قلاب بنده که ود مارک هست همخوانی داره و اگه ممکنه یه کد تخفیف ویژه برام ایمیل کنید
  ممنون

  سپتامبر 30, 2019 در 8:52 ب.ظ
  • شرق وب پاسخ

   با سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که با ما همچنان همراهید خرسند و سپاسگزاریم،
   بله این افزونه با کلیه قالب های استاندارد وردپرس جهت ارسال مطالب و محصولات به تلگرام هماهنگی کامل دارد و می توانید با خیال راحت از آن بهره برداری نمایید.
   کد تخفیف مربوطه هم اکنون برایتان ایمیل شد.

   با سپاس و احترام فراوان

   اکتبر 1, 2019 در 1:09 ب.ظ
 • حسن قزلباش پاسخ

  سلام وقت بخیر. من این افزونه رو از ژاکت گرفتم و درخواست کد فعال سازی کردم ولی هنوز بررسی نکردید. لطفا پیگیری نمایید با تشکر

  سپتامبر 5, 2019 در 10:23 ق.ظ
  • شرق وب پاسخ

   با سلام،
   کلیدهای فعالسازی به صورت خودکار در همان لحظه درخواست برایتان ایجاد و ارسال می شوند. همچنین شما یک فرم تماس هم ساعتی پیش درج کردید و پاسخ داده شده است.
   به نظر می رسد ایمیل هایتان را چک نمی کنید.
   همچنین کلیه اطلاعات سرویس و کلیدهای فعالسازی در پنل کاربری شرق وب در همین وبسایت در دسترس شما هستند.
   پیگیری و پاسخگویی در شرق وب به صورت لحظه ایست.
   با سپاس و احترام فراوان

   سپتامبر 5, 2019 در 10:25 ق.ظ
 • رام پاسخ

  سلام روشی که گفتین رفتم مشکل پابرجاست الان چند روزه من این افزونه خرید کردم پشتبانی انلان هم که نیستش هاست من هاست المان هست الان این ارو هم میده

  وضعیت ارسال
  پیام از سوی تلگرام مورد پذیرش قرار نگرفت.
  خطای: ۴۰۰
  Bad Request: chat not found
  ارسال در کانال

  ژوئن 25, 2019 در 11:02 ق.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   خطایی که دریافت کرده اید نشان می دهد شما نام کاربری کانال تان را در تنظیمات افزونه اشتباه وارد کرده اید و تلگرام می گوید که این کانال اصلا یافت نمی شود.
   نام کاربری کانال را در تنظیمات افزونه اصلاح نمایید، خطا نخواهید گرفت.

   با سپاس و احترام فراوان

   ژوئن 25, 2019 در 11:10 ق.ظ
  • رام پاسخ

   اون مشکل حل شد
   این چطور حل کنم
   وضعیت ارسال
   پیام از سوی تلگرام مورد پذیرش قرار نگرفت.
   خطای: ۴۰۰
   Bad Request: wrong URL host

   ژوئن 25, 2019 در 11:18 ق.ظ
   • شرق وب پاسخ

    این خطا نیز از سوی تلگرام صادر شده و به این معنی است که لینک تصویر شاخص/لینک شیشه ای معتبر نیست.
    لینک های localhost برای ارسال به تلگرام و یا درج در کیبورد شیشه ای معتبر نیستند.
    همچنین افزونه هایی مثل جت پک وردپرس که در ساختار لینک های وب سایت شما تغییر ایجاد می کنند باعث نامعتبر شدن لینک هایتان می شوند که با غیرفعال کردن کوتاه کننده ی لینک افزونه جت پک، این مشکل نیز حل می شود.

    با سپاس و احترام فراوان

    ژوئن 25, 2019 در 11:23 ق.ظ
 • رام پاسخ

  وضعیت ارسال
  پیام از سوی تلگرام مورد پذیرش قرار نگرفت.
  خطای: ۴۰۰
  Bad Request: wrong URL host

  ژوئن 22, 2019 در 1:49 ق.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   این خطا از سوی تلگرام صادر شده و نشان دهنده ی این است که لینکی که در دکمه شیشه ای یا برای ارجاع فایل ارائه شده است، معتبر نیست. لینک های localhost توسط تلگرام پذیرفته نیستند، لذا می بایست افزونه را بر روی یک هاست و دامنه ی واقعی راه اندازی کنید یا در صورت تست لوکال، از دکمه های شیشه ای استفاده نکنید و همچنین آپلود فایل را به جای ارجاع لینک از طریق تنظیمات پیشرفته افزونه روشن نمایید.
   همچنین لینک هایی که توسط افزونه جت پک کوتاه می شود نیز در سیستم وردپرس به خوبی منتقل نمی شوند و ممکن است خالی ارسال شوند. غیرفعال کردن کوتاه کننده ی لینک افزونه جت پک وردپرس نیز می تواند در حل این مشکل کارگشا باشد.

   با سپاس و احترام فراوان

   ژوئن 22, 2019 در 11:14 ق.ظ
   • رام پاسخ

    سلام مشکل من طبق گفته های شما حل نشده هاست من هاست المان هست پشتبان انلانتون هم ک نیستش چند روز افزونه خرید کردم ولی مشکل داره کمک کنید لطفا الان این ارور میده

    وضعیت ارسال
    پیام از سوی تلگرام مورد پذیرش قرار نگرفت.
    خطای: ۴۰۰
    Bad Request: chat not found
    ارسال در کانال

    ژوئن 25, 2019 در 11:12 ق.ظ
 • مجید پاسخ

  سلام
  با تشکر از شما
  از آنجایی که بنده از قابلیت اینستنت ویو در پست های سایت استفاده می کنم بدلیل اینکه در شورت کد ها امکان ورود لینک کامل نیست مجبورم این کار رو بصورت دستی انجام بدم. آیا می شود لینک کامل را در پست بصورت خودکار وارد کرد؟
  اگر می شود چگونه؟

  آوریل 6, 2019 در 2:46 ب.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که با شرق وب در تماس هستید و از افزونه کانال خودکار(ارسال خودکار به تلگرام) استفاده می کنید خرسند و سپاسگزاریم،
   بله امکان هرگونه ویرایش در افزونه وجود دارد.
   به صورت پیشفرض و با توجه به نازیبا و غیرجذاب بودن لینک های بلند به خصوص لینک های دارای کاراکتر فارسی، در پست های تلگرام، افزونه از لینک کوتاه وردپرس که توسط سایت خودتان تولید می شود استفاده می کند که فرمت آن http://yoursitename.com/?p=1234 است. همچنین امکان کوتاه تر کردن لینک ها به صورت اختیاری با استفاده از کوتاه کننده لینک تعبیه شده در افزونه وجود دارد.
   اما برای رسیدن به ساختاری که مدنظر شماست می بایست افزونه را از طریق ویرایشگر کد ویرایش نمایید، بدین ترتیب که در فایل functions.php به دنبال تابع wp_get_shortlink گشته و آن را با تابع get_permalink جا به جا نمایید.
   در انجام تغییرات در داخل افزونه دقت نمایید.

   با سپاس و احترام فراوان

   آوریل 6, 2019 در 5:25 ب.ظ
 • دانلود آهنگ * شرق موزیک * پاسخ

  سلام
  سایت من موزیک هست
  میتونم تک آهنگ و آلبوم بفرستم؟
  فایل تا چند مگ ساپورت میکنه که بفرسته…

  آوریل 3, 2019 در 1:10 ق.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که این افزونه توجه شما را جلب کرده است خرسند و سپاسگزاریم.
   امکان ارسال فایل از طریق افزونه فراهم است و همچنین قادر خواهید بود لینک های مستقیم را جهت حفظ زیبایی پست از طریق دکمه های شیشه ای نیز در نظر بگیرید.
   حجم ارسال فایل طبق آخرین استاندارد تلگرام در این لحظه ۵۰مگابایت است.

   با سپاس و احترام فراوان

   آوریل 5, 2019 در 12:55 ق.ظ
 • علی پاسخ

  سلام
  انکانش هست افزونه ای هم بنویسید که به فیسبوک و لینکدین هم بفرسته ؟مخصوصا فیسبوک

  فوریه 25, 2019 در 9:03 ب.ظ
 • امین پاسخ

  سلام وقت بخیر
  با توجه به عدم پشتیبانی هات های داخلی از افزونه های تلگرام آیا این افزونه جهت برقراری ارتباط با تلگرام مشکلی ندارد؟

  دسامبر 9, 2018 در 2:17 ب.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که افزونه کانال خودکار نظر شما را جلب کرده است خرسند و سپاسگزاریم،
   در آخرین نسخه از افزونه یعنی نسخه ی ۴٫۷٫۱ امکان استفاده از پراکسی SOCKS5 در تنظیمات افزونه فراهم شده و قادرخواهید بود در هاست های داخلی که ترافیک تلگرام در آن ها مسدود است نیز به راحتی و بدون هیچ دغدغه ی خاصی ارسال به تلگرام داشته باشید.
   این قابلیت تست شده و هم اکنون بسیاری از مشتریان ما دارای هاست های داخلی هستند.

   امیدواریم بتوانیم نظر شما را بیش از پیش جلب نماییم.

   با سپاس و احترام فراوان

   دسامبر 9, 2018 در 2:20 ب.ظ
  • alipopak پاسخ

   با سلام و ادب
   هنگام ارسال با خطا زیر مواجه می شویم

   code8.اطلاعات ارسال شده ناقص است.
   لطفا راهنمایی بفرمایید .
   با سپاس

   دسامبر 27, 2018 در 11:56 ق.ظ
   • شرق وب پاسخ

    سلام و عرض ادب و احترام،
    از این که افزونه کانال خودکار را انتخاب کرده اید خرسند و سپاسگزاریم،
    این خطا تنها در زمانی رخ می دهد که حداقل اطلاعات لازم برای فعالسازی افزونه در دسترس نباشد. حداقل اطلاعات لازم(به جز ایمیل و کدفعالسازی) شامل نام و توضیحات سایت(در تنظیمات کلی سایت) است.

    با سپاس و احترام فراوان

    دسامبر 27, 2018 در 4:08 ب.ظ
    • alipopak پاسخ

     سلام
     امکان داره نامه “منو ” رو بفرمایید؟

     ژانویه 6, 2019 در 1:18 ب.ظ
 • مرتضی پاسخ

  سلام متشکرم از شرق وب که هرچه سوال پرسیدم به خوبی راهنماییم کردن
  از خریدمم راضی هستم
  برای این تیم آرزوی موفقیت میکنم

  اکتبر 4, 2018 در 12:14 ب.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که افزونه کانال خودکار تلگرام را انتخاب کرده اید خرسند و سپاسگزاریم.
   جلب رضایت شما هدف نهایی ماست، امیدواریم بتوانیم بیش از پیش نظرتان را جلب نماییم.

   با سپاس و احترام فراوان

   اکتبر 4, 2018 در 5:11 ب.ظ
 • نوروزی پاسخ

  واقعا دم بچه های شرق وب گرم!!!
  این همه امکانات کاربردی به خصوص دکمه تماس شناور و ارسال به چندکانال همزمان با امضاهای متغیر و… فوق العاده بود من واقعا افتخار می کنم.
  تا قبل از اینکه تخفیف ویژه بزنید نمیدونستم اینقدر امکانات داره پیشنمایش رو دیدم و سه تا از محصولاتتون رو خریدم.
  فوق العاده بود. به امید موفقیت بیشتر!

  سپتامبر 23, 2018 در 12:16 ب.ظ
 • مهدی پاسخ

  سلام روز بخیر من قصد دارم این افزونه رو خرید کنم ولی نمی دونم با قالبی که دارم همخوانی دارد یا نه. قالب من افتاب است که از ژاکت خرید کردم می شه در این زمینه به من اطمینان بدهید که با قالب من همخوانی دارد که آنرا خرید کنم.
  در ضمن افزونه ارسال اینستاگرام را هم می خواهم خرید کنم که در مورد آن هم سوال مشابه ای دارم. ممنون

  سپتامبر 23, 2018 در 12:31 ب.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که محصولات شرق وب توجه شما را جلب کرده اند خرسند و سپاسگزاریم.
   کلیه افزونه های تولید شده توسط شرق وب قابلیت کنترل پست تایپ مورد استفاده را دارند و می توانند فیلدهای استاندارد کلیه پست تایپ هایی که برایش مشخص می کنید را شناسایی کنند.
   با توجه به این که ما به قالب مدنظر شما دسترسی نداریم جهت اطمینان بیشتر، یک دسترسی موقت برایمان ارسال(ایمیل) کنید تا بررسی لازم صورت گیرد.

   امیدواریم بتوانیم نظر شما را بیش از پیش جلب نماییم
   با سپاس و احترام فراوان

   سپتامبر 23, 2018 در 12:54 ب.ظ
 • محمدرضا پاسخ

  با سلام
  ایا افزونه هست پست تلگرام را در وردپرس نمایش بده
  سپاس

  سپتامبر 17, 2018 در 10:02 ب.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   بله افزونه کانال خودکار امکان نمایش پست های مشخص شده ای را به صورت ویجت و شرت کد به صورت کاملا مشابه با تلگرام(همراه با تعداد دفعات نمایش و…) در خود دارد.

   با سپاس و احترام فراوان

   سپتامبر 23, 2018 در 12:56 ب.ظ
 • حسین پاسخ

  سلام و درود – من این افزونه را می خواهم خریداری کنم. چطور می توانم مطمئن شوم که برروی سایت من کار خواهد کار، با توجه به فیلترینگ تلگرام؟

  سپتامبر 16, 2018 در 11:29 ب.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که افزونه کانال خودکار تلگرام نظر شما را جلب کرده است خرسند و سپاسگزاریم.
   افزونه کانال خودکار، پس از فیلترینگ نیز به شکل کامل وظیفه اش را انجام می دهد. در صورتی که از هاست داخل کشور استفاده می کنید، امکان استفاده از پراکسی HTTP در تنظیمات افزونه فراهم است.

   امیدواریم بتوانیم نظر شما را بیش از پیش جلب نماییم.
   با سپاس و احترام فراوان

   سپتامبر 16, 2018 در 11:49 ب.ظ
 • سعید پاسخ

  سلام ، لطفا بخش تیکت ها چک بشه ، ممنون

  آگوست 4, 2018 در 6:09 ب.ظ
 • پارسینه گراف پاسخ

  سلام
  واقعا از این که با شرق وب آشنا شدم خوشحالم.تا الان کانال خودکار و اینستاگرام خودکار رو گرفتم عالی تر از هر افزونه دیگه ای کار می کنه و به نظرم نسبت به اون همه منو و امکاناتی که گذاشتین قیمت هاتون بصرفه هست.میخواستم دو محصول دیگه هم بخرم لطفا اگر امکانش هست تخفیف بدید.
  ممنون

  جولای 28, 2018 در 1:59 ب.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که محصولات شرق وب رضایت شما را جلب کرده اند خرسند و سپاسگزاریم.
   کد تخفیف ویژه هم اکنون برایتان ایمیل شد.

   امیدواریم بتوانیم بیش از پیش نظر شما را جلب نماییم.
   با سپاس و احترام فراوان

   جولای 28, 2018 در 2:47 ب.ظ
 • سعید پاسخ

  با سلام
  من چند روز تیکت زدم جواب ندادین ، دیروز هم تو همین بخش دیدگاه گذاشتم و مشکل مطرح کردم ، اما متاسفانه حذف شده
  امکان داره دلیل حذف بگین ، شماره تماس سایت هم پاسخگو نیستید ، به هر حال همه تغییرات مدنظر شما در افزونه انجام دادم اما ارسال نمی کنه ، اگر مشکلی هست رفع بشه ، وگرنه این مهم که برای ما فایده ای نداره ، افزونه های دیگتون به خوبی کار می کنه ، من چندین پروکسی هم تهیه کردم اما باز جواب نمیده ، ربات و … تست زدم مشکلی نداره ، ارتباط با سرور برقرار نمی کنه ، با این خطا که پیام از سوی تلگرام مورد پذیرش قرار نگرفت.
  امکانش هست جواب منو بدین
  کار من واقعا مشکل خورده

  جولای 26, 2018 در 2:13 ب.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   تیکت شما پاسخ داده شد، کامنت قبلی به دلیل بروز کدهای فنی افزونه در متن کامنت حذف شد.
   جهت استفاده از افزونه در هاست های داخلی نیاز به استفاده از پراکسی HTTP (نه socks ) خواهید داشت و افزونه به راحتی به فعالیت خود ادامه خواهد داد.
   با سپاس و احترام فراوان

   جولای 26, 2018 در 2:26 ب.ظ
   • سعید پاسخ

    لطفا تیکت بنده رو دوباره بررسی کنید
    ممنون

    جولای 26, 2018 در 2:35 ب.ظ
   • علی پاسخ

    سلام – من هم این افزونه رو گرفتم و نصب کردم اما متاسفانه ارسال نمیشه و هیچ گونه اخطاری هم نمیده /// همه روش ها رو هم امتحان کردم /// در مورد موضوع سرور داخلی هم پراکسی زدم اما نشد / سایتی که پراکسی ازش گرفتم نوشته (این روش در ایران محدود شده و فقط برای تغییر IP جهت ورود به سایت هایی که ایران را تحریم کرده اند کارایی دارد.)

    آگوست 1, 2018 در 3:58 ب.ظ
    • شرق وب پاسخ

     سلام و عرض ادب و احترام،
     در صورتی که ارسال ناموفق دارید خطایی در قسمت وضعیت ارسال نشان داده می شود که مشخص می کند مورد از کجاست.
     در رابطه با استفاده از پراکسی، قادر خواهید بود درون خود تنظیمات افزونه از پراکسی HTTP(نه socks) استفاده نمایید.
     لطفا جهت انجام امور پشتیبانی وارد پنل کاربری شده و از طریق درج تیکت اقدام نمایید.

     با سپاس و احترام فراوان

     آگوست 2, 2018 در 12:58 ب.ظ
     • علی

      آدرس پراکسی هم که میگین سایتی که من ازش پرکسی گرفتم نوشته در ایران محدوده و برای سایت های خارجی که ایران رو فیلتر کردن کاربرد داره ؟/؟؟ هر کاری میکنم فقط می نویسه ارسال نشده….
      در ضمن تیکت ها هم پاسخ داده نمی شود …کلا این افزونه بر روی سرور داخلی کار نمی کنه ….!

      اکتبر 1, 2018 در 9:12 ب.ظ
 • سعید پاسخ

  با سلام
  من از دو افزونه ارسال خودکار اینستا و توییتر شما استفاده می کنم واقعا عالی هستند ، باعث افتخاره بچه های ایرانی در این سطح کار می کنند خدا قوت حقیر پذیرا باشید یه سوال داشتم خدمتتون ، سرور سایت بنده داخلی هستش ، تنظیمات خاصی برای این مهم هست یا در فایل راهنما توضیحات لازم ذکر شده و با خرید افزونه امکان ارسال فراهم میشه
  ممنونم

  جولای 24, 2018 در 8:38 ب.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که از محصولات شرق وب رضایت دارید خرسند و سپاسگزاریم،
   افزونه کانال خودکار در آخرین نسخه خود برای آن دسته از سایت هایی که از سرورهای داخلی بهره می برند امکان استفاده از پراکسی HTTP را فراهم آورده است، طبق دمو و شرح موجود در فایل راهنما، می بایست وارد تنظیمات افزونه سپس تنظیمات پیشرفته شده و پراکسی HTTP را تنظیم نمایید.
   با سپاس و احترام فراوان

   جولای 25, 2018 در 2:14 ب.ظ
 • علی نکاهی پاسخ

  سلام واقعا ممنونم
  نه تنها افزونه تون تو شرایط فیلترینگ کار میکنه بلکه پاسخگوییتون هم عالی هست. خداقوت

  جولای 24, 2018 در 1:20 ب.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که توانسته ایم نظر شما را جلب کنیم خرسند و سپاسگزاریم،
   در آخرین نسخه افزونه امکان استفاده از پراکسی HTTP در تنظیمات افزونه فراهم شده است تا در هاست های داخلی نیز مشکلی نداشته باشید.
   با سپاس و احترام فراوان

   جولای 24, 2018 در 5:39 ب.ظ
 • منتظر پاسخ

  سلام
  چرا آدرس https://billing.eastweb.ir/ باز نمیشه؟؟؟

  جولای 24, 2018 در 11:16 ق.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   بررسی شد، پنل کاربری در دسترس است و مشکلی ندارد. مجدد امتحان بفرمایید.

   جولای 24, 2018 در 1:00 ب.ظ
 • ساشا پاسخ

  عرض سلام و ادب. خسته نباشید.
  این افزونه با موفقیت و کامل هنوز کار میکنه؟
  چون همه افزونه های این زمینه، غیر فعال شدند.
  آیا این افزونه رو خریداری کنیم، به راحتی میتونیم ارسال مطالب رو به کانال های تلگرام هم میسر کنیم؟
  با تشکر.

  جولای 19, 2018 در 12:08 ب.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که محصولات شرق وب توجه شما را جلب کرده اند خرسند و سپاسگزاریم.
   افزونه کانال خودکار کماکان بدون هیچ مشکلی به فعالیت خود ادامه می دهد. همچنین در صورت استفاده از هاست های داخلی، امکان تنظیم پراکسی HTTP در تنظیمات افزونه وجود دارد.

   با سپاس و احترام فراوان

   جولای 19, 2018 در 12:43 ب.ظ
 • نورمحمدی پاسخ

  سلام وقت بخیر
  آیا تیم شما برای فراهم کردن ارسال مطلب تو شرایط فعلی تلگرام چاره ای اندیشیده؟
  آیا در آپدیت بعدی محصول خطا ارسال ربات برطرف می شود؟

  می 5, 2018 در 11:23 ق.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که همچنان با ما همراه هستید خرسند و سپاسگزاریم.
   فیلتر تلگرام هیچ تاثیری بر روی افزونه کانال خودکار ندارد. چرا که کلیه عملکرد ارسال به سرور تلگرام از سرور مرکزی شرق وب انجام می شود که خارج از ایران هست و هم اکنون سرویس در وضعیت عادی قرار دارد و ارسال داریم.

   اگر خطایی دریافت می کنید با درج در تیکت، پیگیری بفرمایید.
   با سپاس و احترام فراوان

   می 5, 2018 در 1:06 ب.ظ
 • قاسم پاسخ

  سلام و درود
  من از افزونه WordPress Automatic Plugin استفاده میکنم که خودکار مطالب سایر سایت ها رو در سایت من قرار میده

  ایا افزونه شما توانایی داره که مطالب خودکار که دریافت میشه رو بدون دخالت انسانی به کانال تلگرام ارسال کنه.

  همینک من از یک افزونه خارجی استفاده میکنم که تنها اشکال اون ارسال عکس شاخص به صورت پیام جداگانه است در صورتی که اگر مطلب (پست) رو به صورت دستی بنویسم بدون کمک از پلاگین WordPress Automatic Plugin
  افزونه نسخه خارجی تصویر را با کپشن بدون مشکل ارسال میکنه

  ممنون میشم راهنمایی کنید
  (امیدوارم منظورم رو درست منتقل کرده باشم…..

  آوریل 17, 2018 در 10:49 ق.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که افزونه کانال خودکار نظر شما را جلب کرده است خرسند و سپاسگزاریم.
   افزونه کانال خودکار با نویسنده خودکار وردپرس(WP Automattic) هماهنگ است اما به دلیل نحوه عملکرد نویسنده خودکار(درج و دانلود عکس پس از انتشار مطلب) در ارسال تصاویر گاها ممکن است اختلالی مشابه با آنچه فرمودید وجود داشته باشد.
   سایر عملکرد افزونه چه در حالت عادی و چه در حالت اتوماتیک تضمین می شود.

   با سپاس و احترام فراوان

   آوریل 17, 2018 در 11:21 ق.ظ
 • moh3n پاسخ

  سلام و خسته نباشید.
  من این افزونه رو از ژاکت خریداری کردم و یه مدت استفاده نمیکردم الان دوباره نصب کردم اما به ارور خطای: ۴۰۰
  Bad Request: MEDIA_CAPTION_TOO_LONG مواجه میشم میشه راهنمایی کنید که باید چکار کنم ؟ ممنون از شما

  آوریل 1, 2018 در 7:29 ب.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که همچنان با ما همراه هستید خرسند و سپاسگزاریم.

   این خطا که از سوی تلگرام صادر شده است نشان می دهد که شما از متد ارسال عکس+کپشن استفاده می کنید و طول عنوان+خلاصه+امضاء+لینک به سایت تان از حداکثر مجاز تلگرام برای کپشن فراتر رفته است. پیشنهاد می شود در این متد تنها عنوان نوشته را به همراه لینک و امضای خود ارسال کنید تا ضمن بازدید کاربران از سایت تان، سئو بهتری نیز دریافت کنید.

   با سپاس و احترام فراوان

   آوریل 1, 2018 در 9:07 ب.ظ
   • moh3n پاسخ

    خیلی ممنون از راهنمایی شما و همچنین وب سایت خوبتون مشکل برطرف شد.
    با تشکر

    آوریل 2, 2018 در 3:47 ق.ظ
 • کالاشاپ پاسخ

  واقعا از پشتیبانی و پاسخگویی تون ممنونم. منتظر محصولات جدید هستیم

  مارس 9, 2018 در 2:05 ب.ظ
  • مدیر شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   پشتیبانی از محصولات تولیدی برای خریداران واقعی، وظیفه ی ماست. ان شالله بتوانیم با ارائه محصولات و خدمات بهتر نظر شما را بیش از پیش جلب نماییم.

   با سپاس و احترام فراوان

   مارس 9, 2018 در 3:43 ب.ظ
 • سید هادی پاسخ

  سلام
  گروهتون عالین دمتون گرم کارتونم محشره خسته نباشین

  مارس 6, 2018 در 9:49 ق.ظ
  • محمد مخلوقی پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که نظر لطف به ما دارید صمیمانه سپاسگزاریم. امیدواریم بتوانیم با ارائه خدمات بهتر موجبات رضایت شما را فراهم آوریم.

   با سپاس و احترام فراوان

   مارس 6, 2018 در 2:17 ب.ظ
 • kiyan پاسخ

  با سلام نیاز به تعقیراتی در این افزونه برای سایت موزیک دارم آیا امکان پذیر هست

  فوریه 18, 2018 در 12:38 ق.ظ
  • محمد مخلوقی پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   امکانات مدنظرتان را از طریق ایمیل، یا آی دی پشتیبانی شرق وب، ارسال کنید. بررسی و نتیجه حضورتان ارسال می شود.
   اگر هم از مشتریان ما هستید به پنل کاربری شرق وب وارد شده، تیکت بزنید.
   از هر طریقی که مایل هستید امکانات مدنظرتان را ارسال کنید. بررسی و نتیجه حضورتان اعلام می شود.

   با سپاس و احترام فراوان

   فوریه 18, 2018 در 1:28 ق.ظ
 • سید پاسخ

  سلام
  من افزونه ای می خوام که بتونه دیدگاه ها با اطلاعات کاملشون رو در هر جایی از سایت بفرسته به تلگرام
  افزونه شما همچین چیزی داره؟ یا می شه بهم معرفی کنین؟
  البته نمی خوام فرم دیدگاه قالب رو عوض کنم می خوام تو همین فرم این امکان باشه
  ممنون

  ژانویه 22, 2018 در 2:09 ب.ظ
  • محمد مخلوقی پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که محصولات ما نظر شما را جلب کرده اند خرسند و سپاسگزاریم.
   امکانی که می فرمایید به زودی توسط محصول جدید ما به نام “کامنت گرام” حضورتان معرفی خواهد شد. این افزونه هم اکنون در مرحله تست آلفا قرار دارد و به زودی منتشر می شود. کانال http://t.me/eastweb را جهت دریافت اخبار محصولات دنبال کنید.
   لازم به ذکر است که برای استفاده از این افزونه هیچگونه نیازی به تغییر در فرم کامنت هایتان ندارید و افزونه به صورت خودکار تمامی کامنت هایتان را به تلگرام تان ارسال می کند.

   با سپاس و احترام فراوان

   ژانویه 22, 2018 در 2:18 ب.ظ
 • سایت ساز پاسخ

  با سلام و ممنون از سایت خوبتون

  ژانویه 17, 2018 در 4:00 ب.ظ
 • علی پاسخ

  سلام خسته نباشین.این افزونه از لینک فارسی (یا در لینک کلمات فارسی وجود داشته باشه) هم پشتیبانی مینه؟اگر در متن عکس هم وجود داشته باشه عکسهارو هم به همراه متن ارسال میکنه یا نه؟

  فوریه 24, 2017 در 2:24 ب.ظ
  • محمد مخلوقی پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   بله افزونه قادر به ارسال هرگونه لینک مستتر در متن می باشد، همچنین در لینک هایی که برای نوشته ارسال می شوند از لینک های کوتاه به صورت خودکار استفاده می کند.
   تنها تصویر شاخص و یا یک تصویر موجود در متن که لینک مستقیم به آن در متن وجود داشته باشد ارسال می شود و در حال حاضر تلگرام چنین امکانی را برای کاربران فراهم نیاورده است که میان متن تصویر نیز بفرستند.
   با سپاس و احترام فراوان

   فوریه 26, 2017 در 7:41 ب.ظ
 • اسماعیل پاسخ

  سلام ، این تنظیماتی که شما تصاویرش رو قرار دادید اصلا در این افزونه نیست که … من این محصول رو از مارکت وردپرس خریداری کردم با همین ایمیلی که دیدگاه رو ثبت کردم

  آگوست 16, 2016 در 5:25 ب.ظ
  • محمد مخلوقی پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که افزونه کانال خودکار را انتخاب نموده اید خرسند و سپاسگذاریم. متاسفانه مارکت وردپرس به علت بروز مشکلات در سرورش آخرین نسخه ی افزونه ی کانال خودکار را از دسترس خارج کرده است.
   اطلاعات خرید شما تایید می شود و به زودی ترتیب اثر داده خواهد شد.

   با سپاس و احترام فراوان

   آگوست 16, 2016 در 9:35 ب.ظ
 • آرش پاسخ

  با سلام
  سوال من اینه که چطور عکس شاخص رو طوری قرار بدم که در کانال تلگرام هم به درستی دیده بشه؟

  ژوئن 22, 2016 در 5:34 ق.ظ
  • محمد مخلوقی پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که افزونه ی کانال خودکار را انتخاب نموده اید خرسند و سپاسگذاریم. شما توسط افزونه کانال خودکار به دو روش قادر خواهید بود تصویر شاخص را به کانال تلگرام خود ارسال نمایید.
   روش اول آپلود تصویر و درج قسمتی از مطلب به عنوان caption تصویر است و روش دوم که برای متن های طولانی کاربرد دارد از لینک مستقیم به تصویر استفاده می کند که باعث نمایش آن تصویر در انتهای نوشته می گردد. برای دسترسی به این تنظیمات به صفحه ی تنظیمات افزونه کانال خودکار تلگرام بروید.

   با سپاس و احترام فراوان

   آگوست 16, 2016 در 9:39 ب.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *