بهینه سازی ارسال قیمت در ووکامرس
قابلیت کنترل حذف فضاهای خالی از نوشته ارسالی

بهبود عملکرد افزونه

افزوده شدن قالب ارسال سفارشی جدید و بهینه
بهبود آپلودر فایل تلگرام
افزوده شدن قابلیت انتخاب متن توضیحات کوتاه محصول علاوه بر متون قبلی

افزوده شدن دکمه تماس شناور تلگرام با امکانات گسترده(امکان ایجاد بی نهایت زیر دکمه) – CSS خالص(فوق سریع)
افزوده شدن ویجت و شرت کدهای پیش نمایش پست(کنونی و دلخواه) تلگرام در صفحات وب(جذاب و کاربردی)
افزوده شدن امکان کنترل پست تایپ هایی که افزونه در آن ها فعالیت دارد
افزوده شدن قابلیت ارسال پست های بدون متن
افزوده شدن قابلیت تنظیم دکمه های شیشه ای به صورت پیشفرض و ثابت برای هر پست(علاوه بر دکمه های دلخواه هر پست)
افزوده شدن قابلیت کنترل فعالیت کوتاه کننده هوشمند لینک Bily
افزوده شدن امکان انتخاب عنوان مطلب به صورت تکی
بهبود کامل محاسبات قیمت فروش ویژه محصولات متغیر ووکامرس
بهبود کامل تولید هشتگ خودکار در محصولات ووکامرس
بهبود خروجی متن پست تلگرام
بازنشسته کردن قالب سفارشی ارسال(که کسی بهش کاری نداشت)
آرزوی موفقیت برای شما و کسب و کارتان

این روزها راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی شاید به تنها چند دقیقه زمان نیاز داشته باشد اما برای موفقیت آن فروشگاه و فروش محصولات و کسب درآمد بایستی هوشمندانه عمل کرد وگرنه شاید چند هفته، ماه و سال نیز بگذرد و کسی از وجود فروشگاه تان با خبر نشود. خوشبختانه امروزه شبکه های اجتماعی و پیام رسان هایی چون تلگرام محل تجمع کاربران هستند و هر جا که کاربران تجمع کرده اند می توان بیلبورد تبلیغاتی را آنجا برپا کرد.

به جهت این که کاربران از آخرین محصولات، به روزرسانی ها و اخبار تولید شده توسط شما اطلاع بیابند نیاز است زمان و هزینه ی بسیاری صرف کنید تا تک تک کاربران را از این موضوعات آگاه کنید. اما خبر خوشی که می توانیم به شما بدهیم این است که دیگر به صرف زمان و سخت کار کردن نیاز نیست بلکه با عملکرد هوشمندانه و استفاده از ابزارهای مدیریتی و کاربردی در تجارت الکترونیک می توان به فروش و موفقیت بیشتر دست یافت. از این رو افزونه کانال خودکار به عنوان ابزاری قدرتمند در اختیار شما مدیران و وبمستران عزیز قرار گرفته است تا با استفاده از آن بتوانید علاوه بر کاهش هدر رفت زمان و کاستن از خطاها، بهره وری تان را تا حد بسیار زیادی افزایش دهید. در آخرین نسخه از افزونه کانال خودکار تلگرام که توسط شرق وب تولید و منتشر شده است، امکاناتی جدید از جمله پشتیبانی از فروشگاه اینترنتی ووکامرس و افزونه فروش فایل EDD و بسیاری مزیت های کاربردی دیگر گنجانده شده است که همه به یاری شما خواهند آمد.

پشتیبانی از ووکامرس

با استفاده از آخرین نسخه افزونه ارسال خودکار مطالب به تلگرام، قادر خواهید بود تا مشخصات محصولات فروشگاه اینترنتی تان را به کانال تلگرام تان نیز ارسال نمایید. با این تفاوت که دیگر هیچ نیازی به copy/paste های مکرر و هدر دادن وقت تان ندارید. تنها کافیست محصولتان را مانند همیشه در سایت تان ایجاد نمایید و تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که تیک گزینه ارسال به کانال را نیز روشن کنید تا همزمان با ارسال محصول در سایت، آن را در کانال تان نیز داشته و توجه تمامی مشتریان تان را در لحظه به فروشگاه و محصول جدیدتان جلب نمایید.

هنگامی که محصول جدیدی در سایت وردپرسی تان ایجاد می کنید می توانید مشخص کنید که چه مشخصه هایی از آن به کانال تلگرام تان ارسال شود؟ برای ارسال محصولات ووکامرس گزینه های زیر را دارید:

ارسال قیمت محصول
ارسال قیمت تخفیف خورده(حراج)
ارسال وضعیت موجودی
لینک شیشه ای به صفحه محصول با عنوان دلخواه شما(جهت راهنمایی بیشتر کاربر و بهبود SEO)
ارسال پیشنمایش، کاتالوگ و دفترچه راهنمای محصول به صورت فایل در تلگرام
و…

گزینه های فوق به شما کمک می کنند تا در یک پست تلگرامی به صورت خلاصه و خوانا، کاربر را از مواردی که نیاز دارد بداند آگاه کرده و نظر او را برای خرید محصول و یا سر زدن به فروشگاه تان جلب نمایید.

پشتیبانی از افزونه فروش فایل EasyDigitalDownloads

با استفاده از آخرین نسخه افزونه ارسال مطالب به کانال تلگرام، قادرخواهید بود تا محصولات دیجیتالی تان را که توسط افزونه محبوب و سرشناس EDD ایجاد کرده اید را نیز جهت معرفی به کاربران تان در پیام رسان تلگرام نیز ارسال نمایید.

خب! فرض کنیم فایل جدیدی برای فروش دارید که فکر می کنید بسیار کاربردی است و کاربران از آن استقبال زیادی خواهند کرد. اما چه فایده اگر کسی از آن با خبر نشود؟ یا برای خرید آن آنقدر دیر شده باشد که سایت های دیگری که پرمخاطب تر هستند ابتکار عمل را به دست گرفته و قاپ فروش را از دست شما ربوده باشند.

اینجاست که وجود یک ابزار هوشمندانه در کنار سخت کوشی یک مدیر سایت و وبمستر، کارها را ساده و سریعتر می کند. کافیست محصول دیجیتالی تان را ایجاد کرده و مثل همیشه توضیحات و قیمتش را نیز مشخص کنید. قبل از فشردن دکمه انتشار، دو مورد وجود دارد که بایستی آن را بررسی کنید:

ارسال قیمت محصول دیجیتال
ارسال لینک شیشه ای به صفحه خرید محصول
ارسال فایل پیش نمایش یا دمو در تلگرام

موارد فوق را که بررسی کردید با خیال راحت تیک ارسال به کانال را زده و سپس دکمه انتشار را کلیک کنید تا فارغ از هرگونه دغدغه راجع به copy/paste های اضافه، انتشار به موقع، زیبایی و یکدست بودن کانال تان و… نوشته هم در سایت و هم در کانال تان منتشر شده و در همان لحظات بازخورد واقعی و لذت بخش آن را دریافت کنید.

آپلود فایل در تلگرام از طریق سایت

بیایید خودمانی باشیم و از انصاف نگذریم، همه ما می دانیم که کاربران شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها، با توجه به سرعت زندگی ای که در این رسانه ها درک کرده اند، کمی از طول کشیدن موارد مشابه زود می رنجند و خسته می شوند. شاید شما صاحب یک وب سایت باشید که در آن مقالات، محصولات و یا خدمات خاصی را ارائه می کنید، اگر بخواهید نظر کاربران شبکه های اجتماعی و پیام رسان هایی چون تلگرام را به خودتان جلب کنید بایستی کمی خلاصه و مفید کار کنید! مثلا نمی توانید کل پست ارسالی در سایت تان را عینا به تلگرام ارسال کنید و انتظار داشته باشید که همه کاربران تان آن را بخوانند و یا این که توضیحات نصفه و نیمه ای ارائه کنید که از قضا جذاب نبوده و کاربران را به کلیک بر روی لینک ادامه مطلب ترغیب نکند!

خوشبختانه در آخرین نسخه افزونه کانال خودکار، چاره ای اندیشیده ایم برای وب مسترانی که در رابطه با مطلب/محصول منتشر شده شان فایلی نیز دارند که به درد کاربران شان می خورد. به عنوان مثال اگر یک محصول در سایت تان قرار داده اید و می خواهید بیشترین بهره وری و بازخورد را از کاربران داشته باشید، پیشنهاد می کنیم یک کاتالوگ نیز به همراه آن ارسال کنید تا اگر توضیحات تان کاربر را قانع نکرد و یا کاربر خواست اطلاعات بیشتری در رابطه با محصول به دست بیاورد، آن را درست همانجا در تلگرام خود دریافت کرده و مطالعه کند. یا حتی اگر مقاله ای دارید می توانید نسخه PDF آن را نیز به تلگرام کاربران تان ارسال نمایید. شاید هم صاحب یک سایت موسیقی هستید و می خواهید یک پیش نمایش یا نسخه کم کیفیت از موسیقی جدید را بر روی کانال تان بفرستید تا کاربران را نسبت به ورود به سایت تان ترغیب کرده و SEO بیشتری دریافت کنید.

دکمه تماس تلگرام شناور مینیمال، CSS خالص و بی نهایت!

افزونه کانال خودکار تلگرام یک جعبه ابزار همه جانبه برای سایت شماست، حتما شما برای معرفی کانال، گروه، ربات و اکانت پشتیبانی آنلاین خود از بنرهای متفاوتی در سایت تان استفاده می کنید که در یک جا به شکل ثابت درج شده اند. افزونه کانال خودکار، یک دکمه تماس مخصوص تلگرام دارای زیر دکمه های ظاهرشونده، با طراحی مینیمالیست، از جنس CSS خالص و بدون جاوا اسکریپت، سبک سریع و کاربر پسند را به شما ارائه می کند که می توانید آن را تا جایی که دوست دارید شخصی سازی کنید، هر جایی که می خواهید قرار دهید، اما مهم این است که کاربران تان آن را می بینند! می توانید همه چیز را در یک دکمه خلاصه کنید، کانال(ها)/ربات(ها)/گروه(ها)/اکانت(ها) به محض تماس کاربر با دکمه به شکل منظمی در پیش روی او قرار می گیرند. جالب است بدانید که ایجاد زیر دکمه در این دکمه تماس، هیچ محدودیتی ندارد می توانید هر تعداد کانال/گروه/ربات یا اکانتی که دارید را در کمترین فضای ممکن به کاربر معرفی کنید. خب! چه از این بهتر؟!

نمایش پست های تلگرام در هر جایی از سایت تان با ویجت و شرت کد مخصوص کانال خودکار

با استفاده از افزونه کانال خودکار، یک ویژگی منحصر به فرد نصیبتان می شود و آن امکان نمایش هر پست از کانال های تلگرام در سایت تان است. باور نمی کنید؟ تصویر زیر را ببینید! در نسخه ۴٫۰ افزونه کانال خودکار، امکانی را فراهم کرده ایم که به وسیله آن می توانید پست های تلگرام را در سایت تان با همان شکل و شمایل اصیل تلگرام نمایش دهید. اگر دوست دارید پستی که توسط افزونه در تلگرام منتشر کرده اید را سایر کاربران هم در سایت ببینند و View بگیرید، می توانید از ویجت ویژه نمایش پست تلگرام در سایت استفاده کنید(خودش به صورت اتوماتیک پست مربوطه را شناسایی و نمایش می دهد). اگر هم بلاگ نویس هستید و می خواهید به مطلب یک کانال در تلگرام استناد کنید دیگر لازم نیست که متن آن را کپی کنید و یا به آن لینک بدهید، کافیست از شرت کد مخصوص استفاده کنید تا تنها با درج لینک آن پست، آن را حاضر و آماده پیش روی تان داشته باشید. حتما دموی آنلاین افزونه را ببینید.

لینک های شیشه ای دلخواه و بی نهایت

لینک های شیشه ای در تلگرام، جدای از زیبایی و جمع و جور بودنشان، کارایی منحصر به فردی نیز دارند. به طوری که می توان در رابطه با هر پست ارسال شده در تلگرام، یک سری گزینه خاص(جهت رای دادن، انتقال به سایت و…) ایجاد کرد.

برای این که تنها یکی از کاربردهای منحصر به فرد این لینک ها را به شما معرفی کنیم، بیایید فرض کنیم شما صاحب یک سایت موزیک هستید که چند کیفیت مختلف از هر موسیقی را بر روی سایت تان منتشر می کنید، از قضا دارای یک کانال تلگرام نیز هستید که کاربران تان را آنجا جمع کرده و آخرین اخبار و موسیقی ها را در اختیار آن ها قرار می دهید. با استفاده از افزونه کانال خودکار و با استفاده از ویژگی لینک های شیشه ای سفارشی قادر خواهید بود تا همزمان با انتشار نوشته در سایت، یک پست شکیل و زیبا را همراه با اطلاعات کاربردی در کانال تان منتشر کنید. درست مانند تصویر زیر کاور بزنید، عنوان موسیقی را نوشته و کیفیت های مختلف صوتی و تصویری آن را در کانال تان ارسال کنید. مطمئن باشید کاربران تان از این که کانال شما را دنبال کرده اند احساس رضایت بیشتری خواهند داشت.

ربات ارسال موسیقی به کانال

ربات ارسال موسیقی به کانال

تنظیمات بیشتر، کنترل بهتر

در نسخه های پیشین کانال خودکار تلگرام، شاید دست کاربر برای سفارشی سازی دکمه های شیشه ای و حالت پیشفرض تنظیمات سریع بسته بود. اما در آخرین نسخه این افزونه وردپرس، این قابلیت را دارید تا در تنظیمات افزونه همه چیز را مطابق میل تان تنظیم نمایید تا در هنگام ایجاد نوشته یا محصول جدید کمتر به زحمت بیافتید.

هم افزایی، کلید موفقیت در هیاهو

شاید در بازارهای شهری قدم زده و دیده باشید که هر کاسبی برای خودش دکانی باز کرده و پیوسته خدمات و محصولاتش را فریاد می زند و می تواند از عابرین و رهگذران، تعدادی را مشتری خود کند. هیچ فکر کرده اید که اگر این کاسب با هم صنف هایش هم صدا شود و مشترکا در یک مکان به تبلیغات و فروش محصولش بپردازد، سهم بیشتری از گذشته کسب خواهد کرد؟ دنیای دیجیتال هم همین است، اگر شما یک برنامه نویس اندروید باشید می توانید یک اپلیکیشن بسیار کاربردی ساخته و آن را در سایت تان به فروش برسانید، اما می دانید که اگر آن را در یک MarketPlace مانند گوگل پلی یا سایر فروشگاه های ایرانی قرار دهید با اقبال و فروش بیشتری مواجه خواهید شد. این همه گفتیم تا به این جا برسیم که ما نیز جهت ایجاد هم افزایی، یک کانال جامع از کلیه مطالبی که بر روی سایت ها منتشر می شوند ایجاد کرده و آن را سوپر کانال ایران نامیده ایم(که البته پیش بینی می شود تا مدتی مورد اقبال عموم قرار نگیرد). البته دقت داشته باشید که این که مطالب تان در این کانال ارسال شوند یا خیر، کاملا در انتخاب شماست و بدون اجازه شما هیچ مطلبی در هیچ کجای دیگر منتشر نخواهد شد. این تنظیم را می توانید با مراجعه به صفحه تنظیمات افزونه سپس با مراجعه به بخش تنظیمات همگانی پیدا کنید.

تلگرام، محیطی که از هر ۱۰ ایرانی ۹ نفر در آن عضویت دارند و این یعنی فرصتی برای دیده شدن در بزرگترین جامعه ی مجازی فعال در ایران.

به احتمال خیلی زیاد شما یک نویسنده یا مدیر یک وبسایت هستید که از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنید و حتما پیش آمده است که بخواهید مطالبی را که منتشر می کنید به سرعت در دسترس عموم قرار دهید تا بازدید و رتبه ی سایت شما رشد کند. همینطور شاید برای شما یا نویسندگان همکارتان کار طاقت فرسایی باشد تا تک تک مطالبشان را در مکان های مختلف با ویرایش های اضافه و همینطور به همراه لینک به وبسایت شما و نام وبسایت شما قرار دهند.


فناوری برای آسان تر کردن است

آیا تمامی نویسندگان وبسایت شما می توانند دسترسی مدیریتی به کانال تلگرامی شما داشته باشند؟

آیا ایجاد هماهنگی بین نویسندگان مختلف برای قالب ارسال یکسان به همراه نام وبسایت و لینک به نوشته کار ساده و دور از خطایی می تواند باشد؟

آیا نویسندگان شما از ارسال چندباره ی مطالب خود در شبکه های مختلف در تلگرام احساس خوبی خواهند داشت؟

تمامی این سوالات پاسخ های متفاوتی دارند. اما چیزی که برای یک مدیر و سیاست گذار یک وبسایت موفق مهم است انجام درست و به موقع و انتشار یک دست و منظم به همراه اطلاع رسانی خوب و موفق است. دیگر مدیریت به شکلی که در سال های دور وجود داشت امکان پذیر نیست. مدیران نیاز به ابزار دارند.

نهایت سادگی

هیچ خبری از هیچ تنظیم یا پیچیدگی اضافه ای نیست. تنها در زمان ارسال مطلب یک چک باکس کوچک به شما نمایش داده خواهد شد که ارسال این مطلب را در شبکه های شما تایید می کند. و کافیست روی دکمه ی انتشار مطلب کلیک کنید تا هزاران کاربر نوشته ی شما را در همان لحظه دریافت کنند.

افزونه ی کانال خوکار تلگرام ابزاری است که شما را در امر اطلاع رسانی به شکل باورناپذیری یاری می کند و شما می توانید بدون حتی نیاز به ۱ثانیه زمان اضافه برای تولید مجدد مطلب، آموزش نویسندگان و هماهنگی های طاقت فرسا به راحتی و بدون هیچ دردسری مطالب ارسالی در وبسایت خود را در تمامی کانال هایی که مدیریت آن ها را به عهده دارید به صورت خودکار ارسال نمایید.

دیگر احتیاجی به نگران بودن درباره ی بازدید وبسایت رو به رشد خود نخواهید بود. مطالب شما در همان دقایق ابتدایی بازدیدهای بالایی خواهند داشت.

تنظیمات حداقل، اما کاربردی

از طریق منوی مدیریتی این افزونه قادر خواهید بود قالب ارسال پیام در شبکه های تلگرامی را تنظیم نمایید.

 • تصویر شاخص درج شود؟
 • عنوان نوشته کجا باشد؟
 • متن به صورت کامل باشد یا چکیده یا تعداد کاراکتر دلخواهتان؟
 • لینک کوتاه درج شود؟
 • نیاز به امضاء دارید؟
 • برچسب ها به صورت هشتگ ارسال شوند؟
 • آیا پیام شما در کانال همراه با Notification باشد؟
 • آیا می خواهید وبلاگ اتوماتیک شما شب ها ارسال به کانال نداشته باشد؟
 • می خواهید لینک شیشه ای داشته باشید؟
 • می خواهید به تلگرام فایل بفرستید؟

همینطور قادر خواهید بود چندین کانال را به صورت همزمان برای ارسال درنظر بگیرید.

(نکته برای این منظور ربات شما بایستی در تمامی کانال های شما به عنوان مدیر انتخاب شده باشد)

در اکثر وبسایت های وردپرسی لینکی که به نوشته ی شما ختم می شود همراه خود یک تصویر پیش نمایش دارد که به توضیحات متای نوشته ی شما اشاره می کند. اگر مایل هستید این پیش نمایش در لینک نوشته ی شما به نمایش درآید یا خیر قادرید این تنظیم را در پنل مدیریتی خود انجام دهید.

راهنمای استفاده از افزونه ی کانال خودکار تلگرام

 

برای استفاده از این افزونه و ارسال موفقیت آمیز مطالب ارسالی تان در شبکه های تحت مدیریت شما کافیست چند قدم زیر را انجام دهید:

 1. ابتدا یک ربات در تلگرام ایجاد نمایید.(آموزش ساخت اکانت ربات تلگرام و دریافت کد)
 2. رباتی را که ایجاد کرده اید به مدیران کانال تلگرامی خود بیافزایید.
 3. کد Token-API ربات را در پنل مدیریتی افزونه وارد نمایید.
 4. نام کانال تلگرام خود را به همراه @ در ابتدای آن، در لیست کانال ها در پنل مدیریت افزونه وارد نمایید.

به همین سادگی

دیدگاه (22)

 • آرش پاسخ

  با سلام
  سوال من اینه که چطور عکس شاخص رو طوری قرار بدم که در کانال تلگرام هم به درستی دیده بشه؟

  تیر ۲, ۱۳۹۵ در ۵:۳۴ ق.ظ
  • محمد مخلوقی پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که افزونه ی کانال خودکار را انتخاب نموده اید خرسند و سپاسگذاریم. شما توسط افزونه کانال خودکار به دو روش قادر خواهید بود تصویر شاخص را به کانال تلگرام خود ارسال نمایید.
   روش اول آپلود تصویر و درج قسمتی از مطلب به عنوان caption تصویر است و روش دوم که برای متن های طولانی کاربرد دارد از لینک مستقیم به تصویر استفاده می کند که باعث نمایش آن تصویر در انتهای نوشته می گردد. برای دسترسی به این تنظیمات به صفحه ی تنظیمات افزونه کانال خودکار تلگرام بروید.

   با سپاس و احترام فراوان

   مرداد ۲۶, ۱۳۹۵ در ۹:۳۹ ب.ظ
 • اسماعیل پاسخ

  سلام ، این تنظیماتی که شما تصاویرش رو قرار دادید اصلا در این افزونه نیست که … من این محصول رو از مارکت وردپرس خریداری کردم با همین ایمیلی که دیدگاه رو ثبت کردم

  مرداد ۲۶, ۱۳۹۵ در ۵:۲۵ ب.ظ
  • محمد مخلوقی پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که افزونه کانال خودکار را انتخاب نموده اید خرسند و سپاسگذاریم. متاسفانه مارکت وردپرس به علت بروز مشکلات در سرورش آخرین نسخه ی افزونه ی کانال خودکار را از دسترس خارج کرده است.
   اطلاعات خرید شما تایید می شود و به زودی ترتیب اثر داده خواهد شد.

   با سپاس و احترام فراوان

   مرداد ۲۶, ۱۳۹۵ در ۹:۳۵ ب.ظ
 • علی پاسخ

  سلام خسته نباشین.این افزونه از لینک فارسی (یا در لینک کلمات فارسی وجود داشته باشه) هم پشتیبانی مینه؟اگر در متن عکس هم وجود داشته باشه عکسهارو هم به همراه متن ارسال میکنه یا نه؟

  اسفند ۶, ۱۳۹۵ در ۲:۲۴ ب.ظ
  • محمد مخلوقی پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   بله افزونه قادر به ارسال هرگونه لینک مستتر در متن می باشد، همچنین در لینک هایی که برای نوشته ارسال می شوند از لینک های کوتاه به صورت خودکار استفاده می کند.
   تنها تصویر شاخص و یا یک تصویر موجود در متن که لینک مستقیم به آن در متن وجود داشته باشد ارسال می شود و در حال حاضر تلگرام چنین امکانی را برای کاربران فراهم نیاورده است که میان متن تصویر نیز بفرستند.
   با سپاس و احترام فراوان

   اسفند ۸, ۱۳۹۵ در ۷:۴۱ ب.ظ
 • سایت ساز پاسخ

  با سلام و ممنون از سایت خوبتون

  دی ۲۷, ۱۳۹۶ در ۴:۰۰ ب.ظ
 • سید پاسخ

  سلام
  من افزونه ای می خوام که بتونه دیدگاه ها با اطلاعات کاملشون رو در هر جایی از سایت بفرسته به تلگرام
  افزونه شما همچین چیزی داره؟ یا می شه بهم معرفی کنین؟
  البته نمی خوام فرم دیدگاه قالب رو عوض کنم می خوام تو همین فرم این امکان باشه
  ممنون

  بهمن ۲, ۱۳۹۶ در ۲:۰۹ ب.ظ
  • محمد مخلوقی پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که محصولات ما نظر شما را جلب کرده اند خرسند و سپاسگزاریم.
   امکانی که می فرمایید به زودی توسط محصول جدید ما به نام “کامنت گرام” حضورتان معرفی خواهد شد. این افزونه هم اکنون در مرحله تست آلفا قرار دارد و به زودی منتشر می شود. کانال http://t.me/eastweb را جهت دریافت اخبار محصولات دنبال کنید.
   لازم به ذکر است که برای استفاده از این افزونه هیچگونه نیازی به تغییر در فرم کامنت هایتان ندارید و افزونه به صورت خودکار تمامی کامنت هایتان را به تلگرام تان ارسال می کند.

   با سپاس و احترام فراوان

   بهمن ۲, ۱۳۹۶ در ۲:۱۸ ب.ظ
 • kiyan پاسخ

  با سلام نیاز به تعقیراتی در این افزونه برای سایت موزیک دارم آیا امکان پذیر هست

  بهمن ۲۹, ۱۳۹۶ در ۱۲:۳۸ ق.ظ
  • محمد مخلوقی پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   امکانات مدنظرتان را از طریق ایمیل، یا آی دی پشتیبانی شرق وب، ارسال کنید. بررسی و نتیجه حضورتان ارسال می شود.
   اگر هم از مشتریان ما هستید به پنل کاربری شرق وب وارد شده، تیکت بزنید.
   از هر طریقی که مایل هستید امکانات مدنظرتان را ارسال کنید. بررسی و نتیجه حضورتان اعلام می شود.

   با سپاس و احترام فراوان

   بهمن ۲۹, ۱۳۹۶ در ۱:۲۸ ق.ظ
 • سید هادی پاسخ

  سلام
  گروهتون عالین دمتون گرم کارتونم محشره خسته نباشین

  اسفند ۱۵, ۱۳۹۶ در ۹:۴۹ ق.ظ
  • محمد مخلوقی پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که نظر لطف به ما دارید صمیمانه سپاسگزاریم. امیدواریم بتوانیم با ارائه خدمات بهتر موجبات رضایت شما را فراهم آوریم.

   با سپاس و احترام فراوان

   اسفند ۱۵, ۱۳۹۶ در ۲:۱۷ ب.ظ
 • کالاشاپ پاسخ

  واقعا از پشتیبانی و پاسخگویی تون ممنونم. منتظر محصولات جدید هستیم

  اسفند ۱۸, ۱۳۹۶ در ۲:۰۵ ب.ظ
  • مدیر شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   پشتیبانی از محصولات تولیدی برای خریداران واقعی، وظیفه ی ماست. ان شالله بتوانیم با ارائه محصولات و خدمات بهتر نظر شما را بیش از پیش جلب نماییم.

   با سپاس و احترام فراوان

   اسفند ۱۸, ۱۳۹۶ در ۳:۴۳ ب.ظ
 • moh3n پاسخ

  سلام و خسته نباشید.
  من این افزونه رو از ژاکت خریداری کردم و یه مدت استفاده نمیکردم الان دوباره نصب کردم اما به ارور خطای: ۴۰۰
  Bad Request: MEDIA_CAPTION_TOO_LONG مواجه میشم میشه راهنمایی کنید که باید چکار کنم ؟ ممنون از شما

  فروردین ۱۲, ۱۳۹۷ در ۷:۲۹ ب.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که همچنان با ما همراه هستید خرسند و سپاسگزاریم.

   این خطا که از سوی تلگرام صادر شده است نشان می دهد که شما از متد ارسال عکس+کپشن استفاده می کنید و طول عنوان+خلاصه+امضاء+لینک به سایت تان از حداکثر مجاز تلگرام برای کپشن فراتر رفته است. پیشنهاد می شود در این متد تنها عنوان نوشته را به همراه لینک و امضای خود ارسال کنید تا ضمن بازدید کاربران از سایت تان، سئو بهتری نیز دریافت کنید.

   با سپاس و احترام فراوان

   فروردین ۱۲, ۱۳۹۷ در ۹:۰۷ ب.ظ
   • moh3n پاسخ

    خیلی ممنون از راهنمایی شما و همچنین وب سایت خوبتون مشکل برطرف شد.
    با تشکر

    فروردین ۱۳, ۱۳۹۷ در ۳:۴۷ ق.ظ
 • قاسم پاسخ

  سلام و درود
  من از افزونه WordPress Automatic Plugin استفاده میکنم که خودکار مطالب سایر سایت ها رو در سایت من قرار میده

  ایا افزونه شما توانایی داره که مطالب خودکار که دریافت میشه رو بدون دخالت انسانی به کانال تلگرام ارسال کنه.

  همینک من از یک افزونه خارجی استفاده میکنم که تنها اشکال اون ارسال عکس شاخص به صورت پیام جداگانه است در صورتی که اگر مطلب (پست) رو به صورت دستی بنویسم بدون کمک از پلاگین WordPress Automatic Plugin
  افزونه نسخه خارجی تصویر را با کپشن بدون مشکل ارسال میکنه

  ممنون میشم راهنمایی کنید
  (امیدوارم منظورم رو درست منتقل کرده باشم…..

  فروردین ۲۸, ۱۳۹۷ در ۱۰:۴۹ ق.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که افزونه کانال خودکار نظر شما را جلب کرده است خرسند و سپاسگزاریم.
   افزونه کانال خودکار با نویسنده خودکار وردپرس(WP Automattic) هماهنگ است اما به دلیل نحوه عملکرد نویسنده خودکار(درج و دانلود عکس پس از انتشار مطلب) در ارسال تصاویر گاها ممکن است اختلالی مشابه با آنچه فرمودید وجود داشته باشد.
   سایر عملکرد افزونه چه در حالت عادی و چه در حالت اتوماتیک تضمین می شود.

   با سپاس و احترام فراوان

   فروردین ۲۸, ۱۳۹۷ در ۱۱:۲۱ ق.ظ
 • نورمحمدی پاسخ

  سلام وقت بخیر
  آیا تیم شما برای فراهم کردن ارسال مطلب تو شرایط فعلی تلگرام چاره ای اندیشیده؟
  آیا در آپدیت بعدی محصول خطا ارسال ربات برطرف می شود؟

  اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۷ در ۱۱:۲۳ ق.ظ
  • شرق وب پاسخ

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که همچنان با ما همراه هستید خرسند و سپاسگزاریم.
   فیلتر تلگرام هیچ تاثیری بر روی افزونه کانال خودکار ندارد. چرا که کلیه عملکرد ارسال به سرور تلگرام از سرور مرکزی شرق وب انجام می شود که خارج از ایران هست و هم اکنون سرویس در وضعیت عادی قرار دارد و ارسال داریم.

   اگر خطایی دریافت می کنید با درج در تیکت، پیگیری بفرمایید.
   با سپاس و احترام فراوان

   اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۷ در ۱:۰۶ ب.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *