WhatsApp Business شما را به مشتریان تان متصل می کند!

واتس اپ تجاری

WhatsApp Business یا واتس اپ تجاری (شغلی)، به منظور ایجاد رونق برای کسب و کارهای کوچک از طریق اتصال کسب و کارها به مشتریان، توسط شرکت فیسبوک راه اندازی و معرفی شد.

WhatsApp Business یک برنامه اختصاصی تحت پلتفرم اندروید و خاص کسب و کارهای کوچک است. با استفاده از واتس اپ بیزینس قادر خواهید بود تا یک پروفایل تجاری ایجاد کرده تا تجارب تجاری جدیدی کسب کنید. کاربران در WhatsApp Business قادرخواهند بود تا ارتباطات شخصی و کاری شان را با آدرس های رسمی شرکت ها جداسازی کنند.

برخلاف سایر نقاط دنیا، واتس اپ در آمریکا آنچنان که باید محبوب نیست، بنابراین برای کسب و کارهای فعال در این منطقه ممکن است پلتفرم مورد استفاده نباشد اما شرکت فیسبوک واتس اپ بیزینس را به صورت رایگان در اختیار عموم قرار داده است و هزینه ای به کسب و کارها تحمیل نخواهد شد.

امکانات WhatsApp Business

برای استفاده از WhatsApp Business نیازی به ایجاد حساب جدیدی ندارید. اما نیاز است واتس اپ بیزینس را دانلود کنید سپس کافیست تا پروفایل تان را تکمیل کنید و از آن به بعد به عنوان یک حساب تجاری محسوب خواهید شد که جهت تایید اطلاعات آن واتس اپ اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

پس از این که وضعیت حساب کاربری تان مشخص شد، می توانید از ابزارهایی مثل ارسال پیام های هوشمند، پاسخگویی سریع به مشتریان، پیام های تبریک و اعلانات بهره مند شوید. با استفاده از این ویژگی ها، قادر خواهید بود تا با مشتریان تان تعامل داشته و به آن ها اجازه دهید در زمان هایی که کسب و کار فیزیکی شما تعطیل است، در رابطه با خدمات شما اطلاعاتی کسب کنند.

 

همچنان مانند قبل بر روی پیام هایتان کنترل خواهید داشت، بنابراین می توانید هر پیامی را که تشخیص دادید مزاحم است به عنوان هرزنامه گزارش کرده و یا شماره های خاص را بلاک کنید.

واتس اپ تجاری به شما این امکان را می دهد تا پیام هایتان را از لحاظ آماری، شامل تعداد پیام های خوانده شد نیز بررسی نمایید. همچنین اگر همیشه گوشی تلفن همراه تان، با شما نیست می توانید از طریق کامپیوتر شخصی(PC) نیز به مبادله پیام بپردازید.

دانلود WhatsApp Business برای اندروید

دانلود آخرین نسخه واتس اپ اندروید

دانلود آخرین نسخه واتس اپ کامپیوتر

دانلود آخرین نسخه واتس اپ آی او اس

 

مرجع: Smallbiztrends.com

Total
0
Shares
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست قبلی

فراخوان تست بتا

پست بعدی
telegram x

Telegram X به صورت رسمی در گوگل پلی منتشر شد

پست های مرتبط