افزونه کانال خودکار به نسخه 4.5 به روزرسانی شد

افزونه کانال خودکار تلگرام وردپرس نسخه 4.5

افزونه کانال خودکار تلگرام وردپرس، به عنوان اولین، بهترین و کاملترین افزونه ارسال مطالب سایت وردپرس به تلگرام در حال فعالیت است که در تاریخ 29/03/1397 به روزرسانی جدیدی برای آن ارائه شده است.

به روزرسانی نسخه 4.5 افزونه کانال خودکار به شما امکان کنترل بیشتر روی عملکرد افزونه را می دهد، اخیرا وب مسترانی که از شبکه داخلی ایران اقدام به تهیه سرور نموده بودند با توجه به بلاک بودن ترافیک تلگرام در این شبکه، در ارسال خودکار مطالب از وردپرس به تلگرام دچار مشکل بودند که در این بروز رسانی قابلیت ست کردن پراکسی HTTP بر روی ارتباطات افزونه، افزوده شده است و وبمستران محترم قادر خواهند بود به مانند همیشه یکپارچگی وب سایت و کانال خود را حفظ نمایند.

دقت داشته باشید به جهت موفقیت در استفاده از پراکسی، نیاز است پردازش محلی و آپلود فایل روشن باشد.

افزونه کانال خودکار تلگرام در نسخه 4.5 خودش تنظیمات پیشرفته ای را در اختیارتان قرار داده است که به وسیله آن می توانید نحوه ارتباط با سرور مرکزی، پردازش، آپلود فایل و آپدیت های خودکار افزونه را نیز مدیریت کنید.

تنظیمات پیشرفته افزونه کانال خودکار نسخه 4.5
تنظیمات پیشرفته افزونه کانال خودکار نسخه 4.5

از جمله دیگر تغییرات مثبت افزونه کانال خودکار در این نسخه، یکپارچه شدن لینک های کوتاه تولید شده به وسیله افزونه، در حساب کاربری bily.ir شماست. بدین صورت که از این نسخه به بعد هر لینک کوتاه شده تان را به همراه آمار و ارقام بازدیدش در پنل bily.ir تان در دسترس شماست. برای دسترسی به لینک های کوتاه شده کافیست از طریق پنل تنظیمات کانال خودکار روی ورود به پنل کوتاه کننده لینک کلیک کنید یا این که مستقیما وارد سایت bily.ir شده و با استفاده از مشخصات حساب کاربری ای که در شرق وب دارید در bily.ir اقدام به لاگین نمایید. پس از لاگین کلیه لینک های کوتاه شده توسط افزونه، به همراه آمار بازدیدشان در اختیار شما خواهند بود.

دکمه تماس شناور،  مینیمالیست، CSSخالص و زیبای افزونه کانال خودکار در این نسخه نیز دستخوش تغییری کوچک تحت عنوان توضیحات بالنی یا همان Tooltip ها شده است. از این پس قادر خواهید بود برای هر دکمه تماس، یک توضیح کوتاه نیز در نظر بگیرید که با حرکت موس کاربر بر روی آن، نمایش داده می شود.

توضیحات بالنی دکمه تماس تلگرام
توضیحات بالنی دکمه تماس تلگرام

 

از جمله دیگر تغییرات مثبت و تکاملی افزونه کانال خودکار، افزوده شدن قابلیت نام نویسنده به وسیله کدکوتاه در قالب ارسال و همچنین قابلیت در نظر گرفتن امضای مخصوص برای هر کانال با استفاده از کدکوتاه در قالب ارسال است که پیام هایتان را بیشتر شخصی سازی خواهد کرد.

در این به روزرسانی، بهبود های جزئی دیگری چه پیدا و چه نهان در افزونه رخ داده اند که نتیجه همه آن ها می شود راحتی استفاده و کاربردی تر شدن آن برای شما. از این پس قادر خواهید بود تا دکمه های شیشه ای ثابت مثل دکمه مستقیم به نوشته و صفحه اصلی را بیشتر کنترل کنید. برای این منظور یک کدکوتاه در نظر گرفته شده است که می توانید در عنوان دکمه، از آن استفاده کنید. مثلا یک ایموجی را به طور ثابت در ابتدای دکمه شیشه ای قرار دهید و عنوان دکمه همچنان پویایی خود را حفظ کند!

در آخرین اعلام تلگرام، قابلیت استفاده از مارکاپ محدود HTML در کپشن تصاویر(مدیا) نیز قابل استفاده است که ما نیز این قابلیت را در افزونه کانال خودکار، علاوه بر متون بلند، برای متد کپشن+تصویر نیز در نظر گرفته ایم.

برخی از الگوریتم های داخلی و همچنین عملکرد پنل تنظیمات نیز دستخوش تغییراتی مثبت شده اند.

 

تغییرات نسخه 4.5 افزونه کانال خودکار تلگرام، به صورت خلاصه:

یکپارچه شدن خودکار لینک های کوتاه و قابلیت لاگین سریع با یک کلیک در کوتاه کننده هوشمند bily.ir

افزوده شدن تنظیمات پیشرفته شامل، پردازش محلی، کنترل آپلود فایل، کنترل پروتکل مرکزی، پراکسی و کنترل آپدیت خودکار

افزوده شدن Tooltip یا همان توضیحات بالنی برای دکمه های تماس شناور

افزوده شدن قابلیت نمایش نام نویسنده و امضای مخصوص کانال به قالب کلی ارسال

بهبود قابلیت کنترل متن دکمه های اصلی کیبورد شیشه ای به وسیله کدکوتاه

پشتیبانی از لینک های درون متنی در کپشن مدیا

بهبود کلی عملکرد افزونه و پنل تنظیمات

Total
0
Shares
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست قبلی

معرفی سرویس کوتاه کننده لینک bily.ir

پست بعدی
افزونه گپر لایت - اتصال وردپرس به پیام رسان گپ

گپر لایت | افزونه اتصال سایت وردپرس به پیام رسان گپ

پست های مرتبط