افزونه اینستاگرام خودکار وردپرس + آموزش ویدئویی نصب و راه اندازی

افزونه اینستاگرام خودکار وردپرس + آموزش ویدئویی نصب و راه اندازی

تاریخچه به روزرسانی افزونه اینستاگرام خودکار

بهبود عملکرد افزونه در ارسال قیمت ها و تگ های محصولات متغیر ووکامرس

رونمایی از افزونه اینستاگرام خودکار

تصاویر محیط افزونه اینستاگرام خودکار و عملکرد آن

شاید از خودتان بپرسید چرا وب سایت شما به افزونه ارسال پست به اینستاگرام نیاز دارد؟ پاسخ در ادامه آمده است

اینستاگرام را شاید بتوان جذاب و سرگرم کننده ترین شبکه اجتماعی در ایران و جهان دانست چرا که طبق گفته محققین به کارگیری تصاویر، کاربران را بیشتر تهییج و احساسات آنان را بیش از هر چیز دیگری تحت تاثیر قرار می دهد و به همین علت است که این روزها شاهد این هستیم که تقریبا تمام اقشار جامعه از اینستاگرام استفاده می کنند.

راه دیگری که می توان به وسیله آن به میزان محبوبیت اینستاگرام دست یافت، میزان فعالیت کسب و کارها در آن است. صاحبان کسب و کارها خوب می دانند کجا سرمایه گذاری و تبلیغات کنند تا بازده بیشتری داشته باشند و چه جایی بهتر از اینستاگرام! انواع و اقسام شرکت ها، سایت ها، کسب و کارهای خرد و کلان را می توانید فعال تر از هر کاربر دیگری ببینید.

به دلیل استفاده ها و مزایای تجاری استفاده از شبکه اجتماعی اینستاگرام، فیسبوک(مالک اینستاگرام) قابلیت های ویژه ای از جمله پروفایل بیزینس(Business) را بر روی حساب های کاربری اینستاگرام ایجاد کرده که به وسیله آن، صاحبان کسب و کارها می توانند اطلاعات تماس خود را به شکل ویژه ای در صفحه شان به نمایش بگذارند. همچنین امکان بررسی آماری و دموگرافیک بازدید ها و نحوه تعامل کاربران با پست هایی که منتشر کرده اید در این پروفایل ها قابل مشاهده هستند.

 

لوگو افزونه اینستاگرام خودکار

چرا اینستاگرام خودکار؟

اگر شما نیز صاحب کسب و کاری هستید تقریبا از هزینه تبلیغات، اعم از پول و وقت گرانبهایتان با خبر هستید و می دانید که اگر مطلبی در وبسایت تان دارید، برای این که سئو بیشتری بگیرید و در گوگل به رتبه اول بیایید یا برای این که محصول خود را زودتر و بهتر از رقبا به مشتریانی که در صفحه اینستاگرام تان به سختی هرچه تمام تر گردآوری کرده اید نشان دهید، چقدر زحمت نیاز است؟

بگذارید بهتر بگویم، بنده به عنوان متخصص سئو و تولید کننده محتوا و محصولات نرم افزاری شخصا با دردسر جذب و حفظ کاربران و دستیابی به نرخ تبدیل مناسب همیشه دست و پنجه نرم می کنم و می دانم که اگر محتوا یا محصولی ساختم دیگر به همین سادگی ها نمی توانم فقط به گوگل تکیه کنم. کاربران دیگر در گوگل دنبال چیزی نمی گردند بلکه آن ها اغلب زمان شان را در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام می گذرانند و این محصولات و محتوا هستند که به استقبال شان می روند و در آن ها نیاز ایجاد می کنند؛ پس برای این که زحماتی که بابت تولید محتوا و محصولم کشیده ام هدر نرود باید یک کپی نیز به طور مثال در اینستاگرام از آن تولید کنم تا به خوبی دیده شوم!

حقیقتش را بخواهید تولید محتوا و محصول یک طرف و بازنشر و انعکاس آن در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام که ادیتور و امکانات درج متن کافی ندارد، یک طرف! باید به هزار زحمت گوشی ات را برداری و لینک صفحه سایت یا محصول را کپی کنی، سپس با یک نسخه عکس، متن و کلی هشتگ آماده کنی و با صرف زمان زیاد و کلی زحمت آن ها را کنار هم بچینی و در زمان ایجاد پست اینستاگرام زیر عکس کپشن کنی! که معلوم نیست اینستاگرام پدربیامرز از آخر متنی که نوشته ای را درست منتشر می کند یا همه را به هم می چسباند!

خب می توان این همه دردسر را با یک کلیک عوض کرد! باورتان نمی شود که استفاده از افزونه وردپرس اینستاگرام خودکار چقدر راحت است. دیگر لازم نیست هفت خوان رستم را برای گذاشتن پست در اینستاگرام طی کنید، تنها کاری که باید بکنید این است که تمام تمرکز خود را روی ایجاد نوشته یا محصول روی سایت تان بگذارید و در آخر، تیک ارسال به اینستاگرام را بزنید. در کسری از ثانیه یک کپی مرتب شده، دارای لینک کوتاه هوشمند و به یاد ماندنی برای بازگشت کاربران، دارای #هشتگ از برچسب هایی که روی سایت ایجاد کرده اید به همراه امضاء و تصویر شاخص یا یک تصویر مخصوص به اینستاگرام تان ارسال می شود و یک نفس راحت می کشید!

 

ارسال محصولات ووکامرس و دانلود دیجیتال به اینستاگرام

افزونه اینستاگرام خودکار وردپرس از پست تایپ های ووکامرس و دانلود دیجیتال پشتیبانی کرده و محصولات شما را به همراه قیمت به اینستاگرام ارسال می کند! طبق توضیحاتی که چند خط بالاتر داده شد. همه چیز برای شما فروشنده محترم آماده است تا به راحتی هم سایت تان را مدیریت کنید و هم صفحه تجاری اینستاگرام تان را و به بازده بیشتری دست یابید.

امکانات افزونه اینستاگرام خودکار برای وردپرس

امکان انتخاب 5 روش برای درج متن

دوست دارید در پست اینستاگرام شما فقط عنوان نوشته درج شود یا متن به طور کامل ارسال شود یا چکیده نوشته یا یک متن خاص برای انتشار در اینستاگرام آماده کرده اید؟

امکان درج هشتگ به صورت خودکار

می توانید مشخص کنید که از هر نوشته تعدادی از برچسب ها به صورت هشتگ درآمده و در انتهای پست اینستاگرام به صورت خودکار جای بگیرند

درج لینک مطلب

آیا می خواهید کاربران تان به سایت شما آمده و به شما SEO بدهند تا رتبه تان در گوگل و الکسا بالا برود؟ یک کلیک کافیست تا لینک کوتاه و هوشمند مطلب تان را به پست اینستاگرام اضافه کنید.

درج تصویر دلخواه

در استفاده از افزونه اینستاگرام خودکار دست تان حسابی باز است و می توانید انتخاب کنید که آیا تصویر شاخص نوشته به اینستاگرام ارسال شود یا این که تصویری جداگانه و مناسب تری برای ارسال به اینستاگرام در نظر دارید؟ انتخاب با شماست.

درج امضای سفارشی و ثابت

به راحتی همه پست های ارسالی تان را با یک جمله خاص امضاء کنید کافیست تا یک بار امضای خود را بنویسید، افزونه اینستاگرام خودکار همه پست های اینستاگرام را از طرف شما امضا می کند و هیچ چیز یادش نمی رود.

تعیین تعداد کاراکترهای هر پیام

اگر مطالب سایت تان طولانی هستند یا این که می خواهید کاربران به سایت تان نیز سر بزنند و تشنه ی ماجرا باشند، می توانید تعداد کاراکترهای مجاز ارسالی از هر نوشته را تنظیم کنید تا هم حوصله کاربر سر نرود و پست شما را به سادگی ورق نزند و هم سایت تان بازدید بگیرد.

امکان تعریف حالت پیشفرض فعالیت افزونه

ما ارزش وقت گرانبهایتان را می دانیم و به همین دلیل امکانی را فراهم کرده ایم که به وسیله آن می توانید حالت های پیشفرض را برای نوشته ها تنظیم کنید، حتی تیک ارسال به اینستاگرام را هم مشخص کنید که در هنگام ایجاد مطلب به چه شکلی باشد و زحمت کلیک روی آن را هم دیگر نکشید!

تنظیمات مخصوص ووکامرس

می توانید در تنظیمات کلی افزونه مشخص کنید که آیا وقتی که یک محصول ووکامرس را روی سایت تان ایجاد کردید، قیمت اصلی، قیمت فروش ویژه و وضعیت موجودی آن را به اینستاگرام ارسال کند یا نه؟ واحد قیمت را چه چیز بنویسد؟! همه چیز در کنترل شماست.

تنظیمات مخصوص EDD

افزونه اینستاگرام خودکار از محصولات دیجیتالی که با EasyDigitalDownloads ساخته اید نیز پشتیبانی کرده و می تواند توضیحات و قیمت آن را به همراه واحد قیمتی سفارشی به اینستاگرام ارسال کند. حتما این تنظیمات را چک کنید تا همه چیز مطابق میل شما باشد.

 

ویژگی منحصر به فرد افزونه اینستاگرام خودکار وردپرس سادگی در راه اندازی آن است

یک محصول ایرانی ناب(#ایران_ساخت)، این افزونه به گونه ای طراحی شده است که شما را به دردسر نمی اندازد و نیازی نیست به هزار صفحه رفته تا چندین کد مختلف برای فعالیت آن انتخاب کنید. همانند آن چه همیشه به خاطر دارید، یک نام کاربری و پسورد کافیست تا افزونه کار کند! خیالتان راحت، این اطلاعات هیچ جایی به جز تنظیمات سایت خودتان ذخیره نمی شود و همه چیز امن است!

راهنمای تصویری نصب و راه اندازی به همراه محصول موجود است.

حتما دموی آنلاین محصول را ببینید!

 

یک خرید ارزان با طعم پشتیبانی منحصر به فرد

به مانند همیشه، در برابر تمامی کاربران عزیزی که از خدمات شرق وب استفاده می کنند، متعهد و در دسترس هستیم و پشتیبان تان می مانیم. برای اثبات حسن نیت و هرچه نزدیک تر بودن به شما، در پنل تنظیمات افزونه درست یک کلیک آنطرف تر روی سایت خودتان، امکان ثبت تیکت را فراهم کرده ایم تا از جایتان جُم نخورید و مشکلتان حل شود!


فناوری برای آسان تر کردن است

آیا تمامی نویسندگان وبسایت شما می توانند دسترسی مدیریتی به صفحه اینستاگرام شما داشته باشند؟

آیا ایجاد هماهنگی بین نویسندگان مختلف برای قالب ارسال یکسان به همراه نام وبسایت و لینک به نوشته کار ساده و دور از خطایی می تواند باشد؟

آیا نویسندگان شما از ارسال چندباره ی مطالب خود در شبکه های مختلف اجتماعی به خصوص تلگرام که فقط با نسخه موبایل آن می توانند پست بفرستند احساس خوبی خواهند داشت؟

تمامی این سوالات پاسخ های متفاوتی دارند. اما چیزی که برای یک مدیر و سیاست گذار یک وبسایت موفق مهم است انجام درست و به موقع و انتشار یک دست و منظم به همراه اطلاع رسانی خوب و موفق است. دیگر مدیریت به شکلی که در سال های دور وجود داشت امکان پذیر نیست. مدیران نیاز به ابزار دارند.

نکات راه اندازی:

 • حتی الامکان برای راه اندازی افزونه از یک اکانت جدید اینستاگرام و بدون احراز هویت چند مرحله ای استفاده کنید.
 • اگر از حساب کاربری تان قبلا استفاده می کرده اید، ممکن است اینستاگرام جهت لاگین سرور(برای اولین بار) از شما اجازه بخواهد که با ارسال اعلان روی اپلیکیشن اینستاگرام این کار انجام می شود، گزینه سفید رنگ This Was Me رو کلیک کنید. مطابق تصویر زیر.

نوشته های مرتبط

افزونه توییتر خودکار – ارسال مطالب سایت به توییتر

افزونه توییتر خودکار - ارسال مطالب سایت به توییتر

افزونه وردپرس ارسال فرم تماس به تلگرام

افزونه وردپرس ارسال فرم تماس به تلگرام

دانلود سورس تلگرام نسخه ویندوزفون

دانلود سورس تلگرام نسخه ویندوزفون

با توجه به این که پیام رسان تلگرام با سرعت و امنیت فوق العاده اش به یکه تاز پیام رسان های مورد توجه در ایران قرار گرفته است، از این رو هر روزه شاهد اپلیکیشن های مشابه با این پیام رسان هستیم. جالب است بدانید که تلگرام یک API رایگان دارد که به وسیله ی آن شما می توانید اپلیکیشن خود را بر بستر...

18 دیدگاه

 1. محمد 27 days ago
  پاسخ دادن

  کد تخفیف کار نمی کنه?
  امکان ارئه تخفیف بشتر نیست

  • محمد مخلوقی 27 days ago
   پاسخ دادن

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که افزونه اینستاگرام خودکار نظر شما را جلب کرده است خرسند و سپاسگزاریم.
   کد تخفیف کار می کند، منتها حساس به حروف کوچک و بزرگ است و بهتر است آن را کپی نمایید.
   قابل شما را ندارد اما، فعلا امکان ارائه تخفیف بیشتری نداریم 🙂

 2. محمد 26 days ago
  پاسخ دادن

  ممنون از شما ولی کار نمی کند
  BAHMAN هست یا $(BAHMAN

 3. محمد 26 days ago
  پاسخ دادن

  کد تخفیف وارد شده معتبر نمی باشد و یا منقضی گردیده است

 4. محمد 26 days ago
  پاسخ دادن

  آیا این افزونه همین افزونه شما هست؟
  https://www.wp-yar.ir/downloads/instagram-auto-poster-plugin/

  • محمد مخلوقی 26 days ago
   پاسخ دادن

   کد درست شد مجدد امتحان بفرمایید.

   افزونه ی ما تولید خود ماست و کلا با افزونه ای که فرمودید متفاوت هست. می تونید دمو آنلاین، فیلم و تصاویر رو مشاهده بفرمایید.

 5. محمد 26 days ago
  پاسخ دادن

  ممنون درست شد فقط یه سوال دیگه امکان این هست که چند اکانت اینستا تعریف کنیم که به هر کدوم که می خوایم ارسال انجام بشه

  • محمد مخلوقی 26 days ago
   پاسخ دادن

   در نسخه فعلی تنها امکان استفاده از یک اکانت رو ارائه کردیم و در برنامه هست که همانند افزونه کانال خودکار، اینستاگرام هم قابلیت ارسال بر اساس دسته بندی و صفحات متعدد رو داشته باشه.

 6. نوبتی 23 days ago
  پاسخ دادن

  تبریک میگم افزونه خوبی نوشتید
  خوشحالم که برنامه نویسای ایرانی نشون میدن که چیزی از خارجیا کم ندارند
  موفق باشید

  • محمد مخلوقی 23 days ago
   پاسخ دادن

   سلام و عرض ادب،
   نظر لطف شما هست. ان شالله پرچم کشورمون همیشه برافراشته باشه.

 7. محمد شریفی 21 days ago
  پاسخ دادن

  آیا این افزونه کاملا با ووکامرس هماهنگه؟راحت میشه باهاش محصولات ووکامرس رو به اینستاگرام فرستاد؟ از محصولات متغیر پشتیبانی می کنه؟!!! ممنون

  • محمد مخلوقی 21 days ago
   پاسخ دادن

   سلام و عرض ادب و احترام،
   بله این افزونه کاملا با ووکامرس و محصولات متغیر هماهنگی دارد.

 8. علی 18 days ago
  پاسخ دادن

  سلام ممنون بابت افزونه کاملتون
  فقط یه سوال میشه ما لینک هامون به صورت مستقیم باشه ؟
  نمیخوام کوتاه کننده لینک این کار رو برام انجام بده
  خیلی ممنون میشم اگه این امکان وجود نداره تو آپدیت جدید این ویژگی رو قرار بدید
  قصد خریدشو دارم اما این به نظرم یه ضعفه ممنون میشم اینو هم حل کنید

  • محمد مخلوقی 18 days ago
   پاسخ دادن

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که افزونه اینستاگرام خودکار نظر شما را جلب کرده است خرسند و سپاسگزاریم.
   کوتاه کننده لینک bily.ir به عنوان یک کوتاه کننده اختصاصی و با سرعت بالا و امکانات متعدد آماری در خدمت شماست و به کاربران تان کمک می کند تا راحت تر لینک را به خاطر سپرده و به وب سایت شما وارد شوند چرا که در اینستاگرام لینک ها قابل کلیک نیستند.
   به طور کلی امکان کنترل این لینک در نسخه های آتی به افزونه افزوده خواهد شد.
   امیدواریم بتوانیم نظر شما را بیش از پیش جلب نماییم.

   با سپاس و احترام فراوان

   • علی 18 days ago
    پاسخ دادن

    ممنون بابت پاسختون
    امیدوارم هرچه زود تر سفارشی سازی لینک ها به این افزونه افزوده بشه

 9. وحید 18 days ago
  پاسخ دادن

  سلام آقا محمد
  دست شما درد نکنه
  آقا من فقط یه سوال داشتم
  فروشگاه من بخاطر دلایلی جدا از سایت هست
  یعنی یه سایت دارم TakFish.ir
  و فروشگاه رو با آدرس shop.takfish.ir راه اندازی کردم جهت راحتی در مدیریت وردپرس

  سوال من اینه که من الان این محصول رو بخرم
  روی دوتا وردپرس مجزا جواب میده لایسنسش؟

  یا باید همین افزونه رو دوبار خریداری کنم؟ 🙁

  • محمد مخلوقی 18 days ago
   پاسخ دادن

   سلام و عرض ادب و احترام،
   از این که این محصول نظر شما را جلب کرده است خرسندیم.

   هر محصولی که از شرق وب خریداری می نمایید را می توانید تا 5 سایت استفاده نمایید. همچنین سایت هایی که افزونه را روی آن ها فعال کرده اید را می توانید در پنل کاربری مشاهده و مدیریت کنید.

   امیدواریم بتوانیم نظر شما را بیش از پیش جلب نماییم.

   با سپاس و احترام فراوان

دیدگاهتان را بنویسید