برخی از محصولات شرق وب

افزونه کانال خودکار تلگرام

افزونه ی کانال خوکار تلگرام ابزاری است که شما را در امر اطلاع رسانی به شکل باورناپذیری یاری می کند و شما می توانید بدون حتی نیاز به ۱ثانیه زمان اضافه برای تولید مجدد مطلب، آموزش نویسندگان و هماهنگی های طاقت فرسا به راحتی و بدون هیچ دردسری مطالب ارسالی در وبسایت خود را در تمامی کانال هایی که مدیریت آن ها را به عهده دارید به صورت خودکار ارسال نمایید. فناوری برای آسان تر کردن است . برای مشاهده و دریافت این افزونه بر روی این لینک کلیک کنید.

اینستاگرام خودکار

افزونه اینستاگرام خودکار، دیگر محصول پرطرفدار شرق وب است که به شما کمک می کند تا در بهبود نرخ تبدیل و افزایش بهروری سایت خود همواره در تراز اول قرار بگیرید. کلیه نوشته ها و محصولاتی که با حضور این افزونه ایجاد می کنید را می توانید در کسری از ثانیه در شبکه اجتماعی اینستاگرام نیز به اشتراک بگذارید. برای دریافت افزونه اینستاگرام خودکار روی این لینک کلیک کنید.

شرق وب

سلام و وقت بخیر کاربران و عزیزان گرانقدری که مایل هستید در مورد وب سایت شرق وب اطلاعات کسب نمایید.

در این صفحه، خلاف وب سایت هایی که تا کنون مشاهده نموده اید به صورت رسمی نطق نخواهد شد و سعی شده است که در گفتاری صمیمانه توضیحاتی در رابطه با وب سایت شرق وب حضور شما گرامیان ارائه گردد.

مدیر شرق وب

در ابتدا با معرفی مدیر وب سایت شروع می کنم، همانطور که در نوشته های منتشر شده و یا در whois وب سایت مشاهده می کنید بنده محمد مخلوقی، مهندس رشته ی فناوری اطلاعات هستم و در زمینه ی طراحی انواع نرم افزارها، شبکه،امنیت و هرآنچه مرتبط با دنیای فناوری اطلاعات هست کنجکاوی و علاقه ی بسیاری دارم به گونه ای که در دوران دبیرستان شب های امتحانم را به تکمیل برنامه هایم می پرداختم و به فکر تست و توسعه برنامه ها و ایده هایم و به تعالی رسیدنشان در جهت یافتن محبوبیت استفاده و پیش خوانی نیازهای کاربران و دریافت بازخورد و درنهایت تبدیل شدن به یک پیشگام و در نهایت، آنچه که در ذهنم بود بودم و آن یک هدف بود:

“یک مهندس که قبل از نیاز کاربران، دنیای جدیدی را به آن ها معرفی می کند و اوست که نیاز را به افراد می شناساند و آن را از پیش رفع و راه حل را نیز ارائه کرده است”

جمله یا بهتر بگویم تصویری که در ذهن من بود شخصیت و طرز تفکر و درنهایت عملکرد مرا شکل می داد و نیز همیشه در ضمیر ناخودآگاه من وجود دارد و تمامی رفتارها و کارهای مرا بر این اساس پیش می برد و باعث می شود چیزهایی یاد بگیرم و بسازم که چنین شخصیتی را تداعی می کند.

سابقه

در زمینه ی وبلاگ نویسی تقریبا تجربه ی نسبتا طولانی ای(بیش از ۱۰ سال) دارم و طریقه ی نطق و ذائقه ی کاربران را تاحدودی در زمینه ای که می دانم می شناسم. با توجه به علاقه مفرط به حوزه ی فناوری اطلاعات و از زمان برقراری و درک سیستم های کامپیوتری در دوره ی نوجوانی اقدام به راه اندازی وبلاگ هایی کردم و خلاف جهت وبلاگ نویسان در آن دوره شروع به آموزش مباحث فنی و تجربی ام در مورد فناوری اطلاعات، استفاده از اینترنت، نرم افزارها و همچنین ارائه محصولات نرم افزاری ام کردم تا محبوبیت و بازخورد آن ها را دریافت نمایم و بتوانم پیش نیاز سنجی خود را در تعامل با کاربران واقعی بیازمایم و در این امر موفق نیز بودم و در برهه ای بیشتر بر روی طراحی نرم افزار و امنیت تمرکز داشتم و کمتر به نویسندگی پرداختم تا این که با ورود به دانشگاه و یادگیری برخی نکات آکادمیک و اصول مهندسی، روزی پی بردم که به جمله ی موجود در ذهنم نزدیک تر شده ام و وقت آن رسیده بود که یک پایگاه و درگاه رسمی و اختصاصی جهت ارائه ی تجارب و محصولات خود فرام سازم و برند سازی خود را بر روی آن انجام دهم.

تاسیس شرق وب

ایده ی ایجاد شرق وب در حوالی سال ۲۰۱۲ به وجود آمد و در سال ۲۰۱۴ عملی گردید و هدف از تاسیس این وب سایت ارائه خدمات و سرویس های منحصر به فرد و کاربردی برای طیف وسیع جامعه در عرصه ی فناوری اطلاعات بود که بتوان آن را برندی معتبر و شناخته شده در این خدمات و عرصه فناوری اطلاعات دانست.

خدمات و محصولات شرق وب

شرق وب بنیان گذار بسیاری از نرم افزارهای اختصاصی و همچنین برخی سرویس ها، مانند افزونه های وردپرس و بلاگ های تخصصی است که با برند های مختلف عرضه شده اند و برندهای زیرمجموعه ی شرق وب به حساب می آیند. در شرق وب سعی داریم تا خدمات و ابزارهایی را ارائه کنیم که کارها را برای مدیران وب سایت ها و کسب و کارهای دیجیتالی آسان تر کرده و از دغدغه آن ها بکاهد تا بتوانند بیش از پیش بر روی خدمات خود تمرکز کنند و نفعی به کاربران نهایی برسانند تا همه در کنار هم پیشرفت کنیم.