برخی از محصولات شرق وب

افزونه کانال خودکار تلگرام

افزونه ی کانال خوکار تلگرام ابزاری است که شما را در امر اطلاع رسانی به شکل باورناپذیری یاری می کند و شما می توانید بدون حتی نیاز به ۱ثانیه زمان اضافه برای تولید مجدد مطلب، آموزش نویسندگان و هماهنگی های طاقت فرسا به راحتی و بدون هیچ دردسری مطالب ارسالی در وبسایت خود را در تمامی کانال هایی که مدیریت آن ها را به عهده دارید به صورت خودکار ارسال نمایید. فناوری برای آسان تر کردن است . برای مشاهده و دریافت این افزونه بر روی این لینک کلیک کنید.

اینستاگرام خودکار

افزونه اینستاگرام خودکار، دیگر محصول پرطرفدار شرق وب است که به شما کمک می کند تا در بهبود نرخ تبدیل و افزایش بهروری سایت خود همواره در تراز اول قرار بگیرید. کلیه نوشته ها و محصولاتی که با حضور این افزونه ایجاد می کنید را می توانید در کسری از ثانیه در شبکه اجتماعی اینستاگرام نیز به اشتراک بگذارید. برای دریافت افزونه اینستاگرام خودکار روی این لینک کلیک کنید.

شرق وب

سلام و وقت بخیر کاربران و عزیزان گرانقدری که مایل هستید در مورد وب سایت شرق وب اطلاعات کسب نمایید.

در این صفحه، خلاف وب سایت هایی که تا کنون مشاهده نموده اید به صورت رسمی نطق نخواهد شد و سعی شده است که در گفتاری صمیمانه توضیحاتی در رابطه با وب سایت شرق وب حضور شما گرامیان ارائه گردد.

تاسیس شرق وب

ایده ی ایجاد شرق وب در حوالی سال ۲۰۱۲ به وجود آمد و در سال ۲۰۱۴ عملی گردید و هدف از تاسیس این وب سایت ارائه خدمات و سرویس های منحصر به فرد و کاربردی برای طیف وسیع جامعه در عرصه ی فناوری اطلاعات بود که بتوان آن را برندی معتبر و شناخته شده در این خدمات و عرصه فناوری اطلاعات دانست.

خدمات و محصولات شرق وب

شرق وب بنیان گذار بسیاری از نرم افزارهای اختصاصی و همچنین برخی سرویس ها، مانند افزونه های وردپرس و بلاگ های تخصصی است که با برند های مختلف عرضه شده اند و برندهای زیرمجموعه ی شرق وب به حساب می آیند. در شرق وب سعی داریم تا خدمات و ابزارهایی را ارائه کنیم که کارها را برای مدیران وب سایت ها و کسب و کارهای دیجیتالی آسان تر کرده و از دغدغه آن ها بکاهد تا بتوانند بیش از پیش بر روی خدمات خود تمرکز کنند و نفعی به کاربران نهایی برسانند تا همه در کنار هم پیشرفت کنیم.