Telegram X: پیشرفت با ایجاد رقابت در تلگرام

Telegram X: پیشرفت با ایجاد رقابت در تلگرام

Telegram X طی روزهای اخیر، به عنوان اپلیکیشن تایید شده غیررسمی دیگر تلگرام به کاربران اندروید معرفی شد و در گوگل پلی در دسترس قرار گرفت و حالا تلگرام ایکس(Telegram X) در اپ استور اپل برای گوشی های iOS نیز در دسترس قرار گرفت. طبق گفته وبلاگ رسمی تلگرام، هدف آن ها از این کار ایجاد رقابت برای پیشرفت است. گزینه مطلب منتشر شده توسط تلگرام به شرح زیر است:

ماموریت ما در هر ماهی که می گذرد سریعتر کردن، صیغل دادن و راحت تر کردن استفاده از تلگرام است. در روند پیشرفت، رقابت مانند یک روح در جریان است و در درجه اول از دیگر پیام رسان هایی که ما را احاطه کرده بودند چیز یادگرفتیم و اکنون با گذشت چند سال می بینیم که از خلاقیت رقبایمان کاسته شده و حالا می بینیم که ویژگی های مخصوص تلگرام را در پلتفرم هایشان وفق و توسعه می دهند!

با وجود چنین شرایطی(بی رقیب بودن) تصمیم گرفتیم تا رقابتی داخلی راه بیاندازیم تا به اصطلاح آتیش مان را داغ تر کنیم و این دلیلی است که در دو سال اخیر کلاینت های غیررسمی تلگرام به اندازه ی کلاینت رسمی آن رشد کرده اند.

Telegram X به عنوان پروژه ای با سبک برنامه نویسی از ابتدا و شکل و شمایل جدید کد نویسی، بدون استفاده از ماژول ها و کتابخانه های موروثی مورد استفاده در اپلیکیشن های پیشین خودمان، آغاز شد و به موفقیت رسید.

Telegram X

هدف تلگرام ایکس این است که، تلگرام را دوباره متولد کند و دوباره مثل همان اول، کاربران، سرعت، راحتی در استفاده و کیفیت انیمیشن و سایر جنبه ها را تجربه کنند. امروز به صورت کاملا رسمی از دو اپلیکیشن رسمی Telegram X برای Android و iOS رونمایی می کنیم.

هر دوی این اپلیکیشن ها به طور کامل تست شده اند و شاید حتی بخواهید برای همیشه از آن ها استفاده کنید.

سایر ویژگی های معرفی شده برای این نسخه از تلگرام را می توانید در بلاگ رسمی تلگرام بیابید و بخوانید.

نوشته های مرتبط

پاسخ پاول دوروف به شایعه آسیب پذیری تلگرام

پاسخ پاول دوروف به شایعه آسیب پذیری تلگرام

پیرو خبری که کمپانی کسپراسکای مبنی بر کشف یک آسیب پذیری ZeroDay برای تلگرام ویندوز منتشر کرد و در آن مدعی شده بود که هکرها به وسیله این آسیب پذیری قادر هستند از طریق نرم افزار تلگرام ویندوز(دسکتاپ) از منابع کامپیوتر شما برای اهدافی چون استخراج ارزهای رمزنگاری شده استفاده کنند، پاول دوروف، موسس...

ویژگی های آپدیت جدید تلگرام نسخه 4.8

ویژگی های آپدیت جدید تلگرام نسخه 4.8

⁠⁣آپدیت جدید تلگرام با شماره نسخه 4.8 و ویژگی استریم فایل، تعویض خودکار پوسته و قابلیت لاگین در سایت ها منتشر شد. به طور خلاصه ویژگی های این نسخه را می توان موارد زیر عنوان کرد: 🔹استریم موزیک و موسیقی: به کمک این ویژگی خیلی کاربردی میشه بدون نیاز به دانلود تمام حجم فایل، موزیک یا ویدیوی مورد...

Telegram X به صورت رسمی در گوگل پلی منتشر شد

Telegram X به صورت رسمی در گوگل پلی منتشر شد

تلگرام X با زبان برنامه نویسی Swift اپل نوشته شده و به میزان قابل توجهی از تلگرام اصلی سریع تر است، ضمن این که انیمیشن های بسیار نرم و روان تری را به نمایش می گذارد. با این وجود، تلگرام X تا امروز فقط در انحصار کاربران iOS بوده و اثری از آن در اندروید مشاهده نشده است. اما به تازگی شایعاتی در...

دیدگاهتان را بنویسید